Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

hori folie na display


ThomasVT

Otázka

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Cau chtel sem se zeptat jesli se vam na ty folii taky udelalo spoustu takovejch bublinek dik za odpovedi...
To si to spatne nalepil, musis mit displey uplne cisty (ale to si ho urcite vycistil) a musis to lepit tak aby ti tam ty po*rany bublinky nevznikaly, jsou to bublinky vzduchu ale to ty urcite vis, zkus to znova :wink: nic lepsiho ti neporadim :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Při lepení je nutné postupně fólii uhlazovat tím "hadříkem" čímýž se i vyhání bublinky. Perfektní očištění sklíčka před lepením je samozřejmostí. Jinak nic není dokonalé a v případě nedodržení postupu se může stát i to, že tam zůstanou ty bublinky (a nezáleží na tom, kolik to stálo). Ta Hori se lepí mnohem lépe, než ta moje (Speed link) a když jsem ji lepil kámošovi, povedlo se to perfektně hned poprvé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous

Nevím ajk ty DammLore ale já sem se nekde docetl o te HORI že jak je v balení tedá já sem to tam mel Folii hadrik a tu modro žlutou?? takovou kartu tak ta je na nalepení (rikam cetl sem to nekde na UK servru)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Při lepení je nutné postupně fólii uhlazovat tím "hadříkem" čímýž se i vyhání bublinky. Perfektní očištění sklíčka před lepením je samozřejmostí. Jinak nic není dokonalé a v případě nedodržení postupu se může stát i to, že tam zůstanou ty bublinky (a nezáleží na tom, kolik to stálo). Ta Hori se lepí mnohem lépe, než ta moje (Speed link) a když jsem ji lepil kámošovi, povedlo se to perfektně hned poprvé.
a proc si ji kamos nenalepil sam... me se to nepovedlo... :cry:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Páč jsem v tom už měl jakousi praxi. Když to neuspěcháš a jsi dost pečlivý, tak nemůže být problém. Pro jistotu se ale vždy řídím návodem. Jinak už nevím, jestli tam byla nějaká karta, ale já bych to stejně vyhladil tím hadříkem. Před lepením je ale opravdu NUTNÉ mít čisté sklíčko. Já ho očistil tím skvělým hadříkem z Value Packu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele mam pro tebe jednoduche reseni..napis velebovi.. nebo se podivej na jeho shop:

[url=http://www.compuny.net/]http://www.compuny.net/[/url]

dej tam herni konzole pak PSP a tam ams pak folii tu samou HORI za 125kc..coz ej ymslim si zanedbatelna cena..a pak tam na nej ams kontakt..cislo a meil myslim..ja osobne jsem musel koupit uz tri :D :D..jednu pac kdyz sjem prisel domu a lepil to tak na me skocil pejsek nas:) no a na folii chlupy tka jsem ji "nasrane" zmuchlal..tak jsem od nej jeste jednu koupil ten den,..nalepil ji a byli tam bubliny a trosku prachu..ale bylo to lepsi nez mit poskrabanej displey..a pak sjem prodal PSP koupil jiny a tak sjem koupil znova folii dneska jsem to tam dal a vypada to jak kdyby tam nebyla..jen na ruzku je mala bublinka ale ta nevadi.. poradim ti.. PORADNE si ocisti ten displey..zmoulej to tam tak 3minuty :) a snaz se at se tam zadny smitko nedostane.. pak si sloupni tu folii 1 CELOU a pomalu to nalep na displey tu ochranou folii..nejdriv jen levej horni roh a pak to tam proste lep a snaz se at to nemas hrbovaty..NESMIS to nalepovat aby se ti ta folie jakoby hrbila..no a ono se ti to tam prilepi samo..uprostred ZADNE bubliny mit nebudes..pak si vem tu akrticku modro zlutou a ten zbytek jakoby vyhlazuj ven..a jak to budes mit tak sloupni i tu dvojku a mas hotovo..kdyztak jestli jsi z prahy a koupil bys jeste od toho veleby tak mi pisni a ja bych ti to ukazal kdybys chtel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hele mam pro tebe jednoduche reseni..napis velebovi.. nebo se podivej na jeho shop:
[url=http://www.compuny.net/]http://www.compuny.net/[/url]

dej tam herni konzole pak PSP a tam ams pak folii tu samou HORI za 125kc..coz ej ymslim si zanedbatelna cena..a pak tam na nej ams kontakt..cislo a meil myslim..ja osobne jsem musel koupit uz tri :D :D..jednu pac kdyz sjem prisel domu a lepil to tak na me skocil pejsek nas:) no a na folii chlupy tka jsem ji "nasrane" zmuchlal..tak jsem od nej jeste jednu koupil ten den,..nalepil ji a byli tam bubliny a trosku prachu..ale bylo to lepsi nez mit poskrabanej displey..a pak sjem prodal PSP koupil jiny a tak sjem koupil znova folii dneska jsem to tam dal a vypada to jak kdyby tam nebyla..jen na ruzku je mala bublinka ale ta nevadi.. poradim ti.. PORADNE si ocisti ten displey..zmoulej to tam tak 3minuty :) a snaz se at se tam zadny smitko nedostane.. pak si sloupni tu folii 1 CELOU a pomalu to nalep na displey tu ochranou folii..nejdriv jen levej horni roh a pak to tam proste lep a snaz se at to nemas hrbovaty..NESMIS to nalepovat aby se ti ta folie jakoby hrbila..no a ono se ti to tam prilepi samo..uprostred ZADNE bubliny mit nebudes..pak si vem tu akrticku modro zlutou a ten zbytek jakoby vyhlazuj ven..a jak to budes mit tak sloupni i tu dvojku a mas hotovo..kdyztak jestli jsi z prahy a koupil bys jeste od toho veleby tak mi pisni a ja bych ti to ukazal kdybys chtel..

hm dik za radu ale od veleby mam i tuhle... asi si koupim druhou no... a pomoct bych s tim potreboval ale jsem z CB takze nic... ale stejne dik :wink: ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a on ti ju posilal postou??jestli ne a prijel by sis pro dalsi tak neni problem mi napis kdyztak na meil a muzem to dohodnout;)..sice jsou to taky penize ale uprimne tech 125kc neni zas az tak moc..takze to ybch do te folie investoval radeji nez abych mel poskrabany displey..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Postup jak nalepit folii byl i v nejakem cisle nejakeho casopisu o PSP do PSP, nevim ktery to byl, ale clanek to byl velice trefny, protoze to tam take nalepovali na potreti, a z toho vecneho sundavani jim zustal ohnuty roh, a par bublinek. Uplne sem v tom videl sebe. Displej sem si ocistil perfektne, jenomze se mi zahadnym zpusobem za 1 vterinu po sundani folie z ochraneho papiru okamzite dostal prach na lepici plochu one folie, a z te uz to dolu nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous

já už mám 3 folii 1 sem měl nalepenou ale jak sem jí lepil bylo tam smitko chtel sem to dat prič a folie poškrábaná 300,- bylo v koši pak od veleBY HORI nelepil sem jí ale zapomel vycistit dosplay na filii se chytl ceskerej prach a ted moje 2 Hori ale celkem 3 folie a ta je nalepená dobře až nato že je trošku nakřivo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

MNo, tak jsem asi strašně šikovný a asi si na lepení fólií založím živnost. :D Jinak ten návod byl v prvním čísle PSPgameru a opravdu jsem při tom tyto problémy neměl. Chce to jen nespěchat a asi mít pár DammLorových (čti zlatých) ručiček... 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hele mam pro tebe jednoduche reseni..napis velebovi.. nebo se podivej na jeho shop:
[url=http://www.compuny.net/]http://www.compuny.net/[/url]

dej tam herni konzole pak PSP a tam ams pak folii tu samou HORI za 125kc..coz ej ymslim si zanedbatelna cena..a pak tam na nej ams kontakt..cislo a meil myslim..ja osobne jsem musel koupit uz tri :D :D..jednu pac kdyz sjem prisel domu a lepil to tak na me skocil pejsek nas:) no a na folii chlupy tka jsem ji "nasrane" zmuchlal..tak jsem od nej jeste jednu koupil ten den,..nalepil ji a byli tam bubliny a trosku prachu..ale bylo to lepsi nez mit poskrabanej displey..a pak sjem prodal PSP koupil jiny a tak sjem koupil znova folii dneska jsem to tam dal a vypada to jak kdyby tam nebyla..jen na ruzku je mala bublinka ale ta nevadi.. poradim ti.. PORADNE si ocisti ten displey..zmoulej to tam tak 3minuty :) a snaz se at se tam zadny smitko nedostane.. pak si sloupni tu folii 1 CELOU a pomalu to nalep na displey tu ochranou folii..nejdriv jen levej horni roh a pak to tam proste lep a snaz se at to nemas hrbovaty..NESMIS to nalepovat aby se ti ta folie jakoby hrbila..no a ono se ti to tam prilepi samo..uprostred ZADNE bubliny mit nebudes..pak si vem tu akrticku modro zlutou a ten zbytek jakoby vyhlazuj ven..a jak to budes mit tak sloupni i tu dvojku a mas hotovo..kdyztak jestli jsi z prahy a koupil bys jeste od toho veleby tak mi pisni a ja bych ti to ukazal kdybys chtel..

HEY LIDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tenhle chlápek z Prahy prodává HORI folie za neuvěřitelných 80KČ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zrovna jsem mu volal-slyšel jsem to...ještě dneska jednu koupim!!!BOMBA! a tohle neni žádná kampaň! a č. na něj je 777031378

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

http://www.playcentrum.cz/protective-filter-portable-hori-psp-124502.htm

Pokud se tady bavite o teto folii, tak ja ji dneska lepil a bez problemu. Co sem tady cetl tak vy tam asi lepite to co se nema. Jedna strana (s tim kulatym ruzkem) je staticka na tu se prilepi chlupy, ale sunda se. Pak druha (cerveny ruzek) ani nevim na co to je, ja ji tam nalepil a pak zase sundal. A treti ta prostredni to je ta ochrana folie, jde bez problemu nalepit a pokud se nepovede, tak se akorat oplachne pod tekouci vodou a muze se zase lepit. Aspon tak jsem to podle toho navodu pochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu