Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

3.71 M33 nefunkčnost her


lazyboy

Otázka

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
no takže dneska sem si přeflashoval na 3,71M33 a chtěl sem se zeptat proč mi na to nejdou hry demo Gods of War mi nejde spustit akorat se sekne PSP a u Crash Of The Titans na kartě se mi to pro jistotu sekne už když se snažim najet na kartu v PSP

máš asi blbě nastavené recovery...napiš tu jak to máš nastavené...všechno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když už sme u toho jak se spouští to Recovery menu? :D nebo to specíální nastavování ne že bych se v tom hrabal ale kouknul bych se ;-)

OMG:D takže vypni PSP a při zapínání Drž R(pravý horní tlačítko)

naskočí ti recovery menu(bud červeno černý-m33 modrý-OE)

je to něco jako BIOS v compu...hlawně tam nehrab když newíš co máš dělat!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Game folder homebrew ... 3.71 kernel

Autorun program ... disabled

Fake Region ... dis

Free UMD region ... dis

hard reset on homebrew ... dis

VshMenu ... enabled

XMB USB device .. memory stick

Plain modules UMD/ISO ... dis

Execute Boot.bin UMD/ISO ... dis

tohle myslis ?

tak tohle je v pohodě...jo a v tom configuration si nastav no-umd na SOny *****něco...ale eště v Advance->advance setings napiš co tam máš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No abych bol uprimny mam asi hodne podobny problem len ten nesuvisi len s 3.71. Problemi zacali pri hre untold legends 2, kedy sa mi naloadovala hra presiel som uvodny tutorial a pri dalsom loadingu do mesta mi to chvilku "swapovalo" (blikala oranzova kontrolka) po chvilke zhasla a potom sa PSP resetovalo. To som mal CF3.40OE, povedla som si ze to je zle ripnutou hrou, stiahol novy SWAT a tam mi to to iste spravi hned po skonceni animacie(nedostanem sa ani do menu hry). Tak som si stiahol novy CF(3.71) a problem pretrvava. Zaujimave ze starsie hry to vobec nerobili, napr: Dynasty warriors 2, Tekken atd...

Pokial by niekto vedel odpoved bol bych vdacny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No abych bol uprimny mam asi hodne podobny problem len ten nesuvisi len s 3.71. Problemi zacali pri hre untold legends 2, kedy sa mi naloadovala hra presiel som uvodny tutorial a pri dalsom loadingu do mesta mi to chvilku "swapovalo" (blikala oranzova kontrolka) po chvilke zhasla a potom sa PSP resetovalo. To som mal CF3.40OE, povedla som si ze to je zle ripnutou hrou, stiahol novy SWAT a tam mi to to iste spravi hned po skonceni animacie(nedostanem sa ani do menu hry). Tak som si stiahol novy CF(3.71) a problem pretrvava. Zaujimave ze starsie hry to vobec nerobili, napr: Dynasty warriors 2, Tekken atd...

Pokial by niekto vedel odpoved bol bych vdacny

no ja to mam stejny ja asi 4 mesice do ted na PSP nehral tak sem si rek zahraju si neco novyho proflashuju se az k 3.71 a uz nic nespustim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Formatovals kartu v psp po prechodu na 3.71 m33 ? Jestli ne tak to udelej protoze nemas vytvorenou v X:\PSP slozku GAME371 (proto to mrzne pri vstupu do game memory stick) a kazdopadne jeste udelej restore defeaut setings v menu psp . Setings -- system setings -- restore defeaut setings

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu