Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox píše unrecognized disc


Arcane

Otázka

Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně vypálení pár her. Vypaluji hry všechny stejně, přes IMG Burn přes iHas vypalovačku na DVD+R DL, rychlostí 4x s OPC zapnuto. Xbox mám slimko 4Gb s LT+.3.0 a DB 141719.

Všechny hry jedou bezproblémově, včetně nového Maxe Payna 3. Akorát dvě hry mi nejdou. Jde o Prototype 2 a Spiderman- Edge of Time. Prototype mám normálně z jednoho forka, spidermana jsem stáhl vyjímečně přes torrent.

Obě hry jsem projel přes nejnovější abgx a neukazovaly žádnou chybu. Přesto ale když disc vložím do xboxu, tak mi to píše unrecognized disc.

Čím to může být? Celý vypalovací postup je podle mě správný, když na jiných hrách to jde. Nemůže to bejt tím, že jsem je stáhl přes torrent od neznámého člověka, tudíž třeba špatně riplé? Předem děkuji za odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu