Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

skyrim (rgh)


Kumy

Otázka

zdravím, mám problém se skyrim...dostal jsem se do situace, kdy díky bugu nemůžu dokončit quest, a tak by mě zajímalo jestli je možné něak aplikovat patch, aby zabranil bugům. Ještě jsem se někde dočetl, že hráči na PC tyto problémy řeší pomocí konzole, což asi na xboxu není možné. Za jakoukoliv radu budu vděčný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jsi si opravdu jistý, že to je bug hry? Máš opravdu splněno všechno co máš mít?

Pokud máš RGH a používáš FSD, tak si můžeš stahovat updaty hry přes nabídku přímo při výběru dané hry.

Pokud tam skutečně bug je, tak si myslím, že už by na 100% měl být ke stažení opravný update.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud máš RGH, používáš FSD a máš zablokované adresy na Live (což snad dělá každý, kdo dělá RGH), tak neni důvod odpojovat Xbox od internetu. Stahujou se ti obrázky, updaty, informace, atd ..

Určitě to vyzkoušej, ale já si myslím, že to nebude BUG hry. Zase tak často se to nestává. Raději si překontroluj jestli máš vše z úkolu splněno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

u me se konkretne jedna o tom, ze mam donest neakou knihu orkovi v Ledohradske univerzite, ale ja tu knihu nasel uz drive...tak by me zajimalo jestli je neaka moznost jak to vyresit...kdybych si to mel loadnout do okamziku kdy jsem tu knihu jeste nevzal, ztratil bych cca 15 hodin hrani mozna i vic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

TO já mám teď problém za guildu zlodějů mám pocit, týpka mám sledovat z hospody v riftenu do doků a pak do jeskyně. Prolezl jsme všecko ale nenašel jsem ho. Fakt už neivm (i tu jeskyni jsem podle návodu našel) Ještě jsem četl že je prej v celách ve vězení tak to asi omrknu a na místě ho zabiju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu