Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Horizon


dany_

Recommended Posts

Již příští týden se můžete těšit na další balíček pro Forza Horizon. Březnový balíček aut Meguiar nabídne tradičně šest nových vozů a to 2013 Audi RS4 Avant, 2013 BMW M135i, 2012 Mercedes-Benz G65 AMG, 2003 Ferrari Challenge Stradale, 2004 Peugeot 206 RC a 1998 Nissan R390. Majitelé Season Passu také získají bonusový vůz 2010 Joss JT1. Balíček vyjde 5. března a bude stát 400MS bodů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 299
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...

POZOR ! Vychází nové DLC inspirované Top Gearem. K mání bude od 2. dubna za 400 MS bodů. Auta v balíčku budou Bowler EXR S, Alfa Romeo TZ3 Stradale Zagato, Aston Martin Vanquish, Ford Transit SuperSportVan, Mercedes-Benz AMG Mercedes CLK GTR. BMW M3-GTR 2002. Až na komickou závodní dodávku jsou to super auta, takže rozhodně stahujte :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat!!?

Ted jsem si hru vypalil natesenej ze si konecne zahraju... dam do konzole, hra se zapne, skouknu to paradni intro na zacatku a pri nacitani hra proste padne a konec. Je to stazeny region free je to i v cz dvd bez jedinyho srabance. Chtel bych vedet jestli mel treba nekdo stejnej problem, pripadne nakou radu. DIKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat!!?

Ted jsem si hru vypalil natesenej ze si konecne zahraju... dam do konzole, hra se zapne, skouknu to paradni intro na zacatku a pri nacitani hra proste padne a konec. Je to stazeny region free je to i v cz dvd bez jedinyho srabance. Chtel bych vedet jestli mel treba nekdo stejnej problem, pripadne nakou radu. DIKY

projel jsi hru abgx360 ??? musi byt bez cervenych chyb, pokud tam jakekoliv chyby jsou, oprav v abgx hru na level 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

projel jsi hru abgx360 ??? musi byt bez cervenych chyb, pokud tam jakekoliv chyby jsou, oprav v abgx hru na level 3

Prave ze hra uz je vypalena a nechce se mi takhle pokusama mrvit dalsi dvd. Muze me pls nekdo odkazat na nakej topic jak poradne funkcne vypalovat +dvdcka. Je tady toho tolik ze nevim podle kteryho navodu je to oprvdu stoprocentni. Budu moc vdecnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Které auto ze základního výběru (bez DLC) byste mi doporučili na driftování ? Zatím jsem nenašel žádný ideál. Zkoušel jsem starou M3 , ta je v driftu dobře ovladatelná , ale chybí mi tam výkon na delší drifty...

muj osobni favorit je Nissan GT-R, sestivalec je ciperny a dovoli ti s autem pekne zachazet a podvozek s 4x4 ti dovoli drift dotahnout i kdyz treba mines apex :-))) rozhodne doporucuji tuning brzd, tlumicu a stabilizatoru ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 11 months later...
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu