Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Horizon


dany_

Recommended Posts

na hru se těším stejně tak, jako všichni ostatní, nicméně bude to arkáda jak prase... myslím, že ovládání bude něco jako Dirt... jelikož je to hlavní nepřítel hry Test Drive Unlimited 2, tak to stačit bude... pokud si představujete realitu z Forzy 4, bojím se, že budete zklamáni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 299
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

na hru se těším stejně tak, jako všichni ostatní, nicméně bude to arkáda jak prase... myslím, že ovládání bude něco jako Dirt... jelikož je to hlavní nepřítel hry Test Drive Unlimited 2, tak to stačit bude... pokud si představujete realitu z Forzy 4, bojím se, že budete zklamáni...

tak normálně to bude zhruba jako Dirt což není zas tak hrozný,mohlo by to být horší..

ale bez asistentů apod je to prý skoro jako forza 4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co říkáte na demo? hrál ste ho někdo? pro mě naprostá bomba přesně jak sem čekal.. grafika je super, pokročilo i rozbíjení.. sotva sem ťukl zadkem lancera tak sem vybil sklo a křídlo bylo fuč. aji zrcátka se mi podařilo urazit :D ovládá se to fajn. i na šotolině, nato že je to akráda tak do nfs to má hrozně daleko! je to plynuly, žádný lagování.. jde vidět že to nebeží v 60fps ale 30fps což mi ale vůbec neva. a ta krajina 8) i v noci je luxusní.. teda kdybych neměl RGH tak tuhle hru si určitě koupím :-) ať už je venku full :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co říkáte na demo? hrál ste ho někdo? pro mě naprostá bomba přesně jak sem čekal.. grafika je super, pokročilo i rozbíjení.. sotva sem ťukl zadkem lancera tak sem vybil sklo a křídlo bylo fuč. aji zrcátka se mi podařilo urazit :D ovládá se to fajn. i na šotolině, nato že je to akráda tak do nfs to má hrozně daleko! je to plynuly, žádný lagování.. jde vidět že to nebeží v 60fps ale 30fps což mi ale vůbec neva. a ta krajina 8) i v noci je luxusní.. teda kdybych neměl RGH tak tuhle hru si určitě koupím :-) ať už je venku full :)

No tak ja jsem mile překvapenej,je pravda . že jsem tomu moc nevěřil ,ale je to super. Jen netusim je tady někde něco jako vlastní garáž? nebo kde se dají dělat ty úpravy ( pokud to v demu jde ) atd... navíc jsem ted odjel zavody a netusim co dal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demo je super, už se nemůžu dočkat plný verze. Jen škoda, že je to demo tak krátký, jen ty 3 závody + rivals a to je asi všechno co se tam dá dělat. Grafika je mnohem lepší než v F4, už tam není vidět ta blbá "zubatost" a krajina je jedním slovem úžasná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak víc to klouže, víc to táhne zadokolky jezdit smykem (nevím, měl sem mustanga a s nim sem pomalu prodriftoval kazdou zatacku).. rychlejš projedeš ostřejší zatáčky, ale zas to neprojedeš zatáčku dvouma kilama jak v nfs run. pořád cítíš nějakou váhu vozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a co se jedou rivals závody tak ty jsou online?

Jinak jsem zkoušel všechny pomocníky vypnout a rozdíl nepozoruju,standartně jezdim s manualním řazením se spojkou a tady je to hodně ulehčený... Ve 200 km/h jsem zkopal na dvojku , pustil spojku a ono nic :-) Ve F4 by šel motor hned do kytek.. Ale jinak spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle dema to vypadá na super hru...ten závod s tim letadlem (Mustang vs. Mustang) mě dostal...jinak vypnul jsem všechny asistenty a je to skoro jako ve Forze Motorsport 4, s tím nemám problém, bál jsem se jízdního modelu jako v TDU2, ale jsem velmi spokojen. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teda to demo zas tolik neuneslo. Nevím, jestli jsem čekal nereálné, ale v porovnání s F4 je ovládání dost zvláštní, nemůžu si na to zvyknout. A když narazim do svodidel, s autem to pomalu nehne, je už moc. Dirt 2 mi na tý šotolině přijde skoro lepší. Nicméně hra vypadá opravdu pěkně z pohledu různých módů, myslím že se nebude člověk nudit. Ale očekával jsem víc, možná až nemožné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu