Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Horizon


dany_

Recommended Posts

  • Odpovědi 299
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

prave ze nepochopil to bych to nepsal jesi si po ranu sedim na vedeni netusim mozny to je:cheesygrin:

edit: no nic sory nebudu to tu spamovat forzici jsem ke stazeni nasel ale radsi si stahnu halo 4 uprime me to hodne stve co s tou forzou vyvedli zlatej ctverec

Upraveno uživatelem chipomil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dovolím si pro ty, co na Horizon čekají nebo se rozhodují o koupi, napsat malou recenzi... Hra s Forzou 4 jako takovou má původní pouze jméno a podobný design nabídek při koupi aut... jedná se o zcela jinou hru... je to spíše Test Drive Unlimited 2, který má dobrý příběh se zpracovanou krajinou a okolním děním... v horizonu létají letadla, kombajny sekají pole apod... život ve hře je, místa, kde se závodí jsou plná publika a startování některých závodů probíhá i podobně jako v NFS Underground, kde závod startoval nějaký člověk se světlicemi... hra je zajímavá, jediné co mne štve je to, že budíky na přístrojovce většinou nejsou ve dne dobře vidět a hezky si je prohlédnete až v noci, kdy se rozsvítí se světly. ve hře neprší... ovládání je i při nastavení simulace velmi arkádové, ale rozhodně realnější než třeba v need for speed... příběh je jednoduchý... vyhrajte všechny závody a buďte nejlepším... vyhráváte auta, peníze, dále si auta můžete různě pomalovat nebo upravit... hra má jednoduchý smysl a je to důkaz, že i bez přítomnosti policie může být hra jako je Horizon, která má možnost volného pohybu po mapě velmi zábavná... můžete závodit v oficiálních závodech nebo s tím, koho potkáte v druhém autě na silnici při volném pohybu... i když je hra něco jako vylepšené Test Drive Unlimited, tak je návykovější a zábavnější a fantastický soundtrack ze hry vám ji určitě vryje do paměti... lidé, kteří čekají Forzu 4 v běžném silničním provozu budou zklamáni, každý kdo si chce pořádně zazávodit a odpustí hře arkádovost bude nadšen, tak jako já :-) Pecka hra, doporučuji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to samozřejmě arkádovější než Forza 4, ale po vypnutí všech asistentů a nastavení manuálního řazení (se spojkou) se to auto řídí moc dobře a vzdáleně mi Forzu 4 připomíná :)...já se původně bál jízdního modelu jako v TDU nebo NFS, což by mi k forze nesedělo, ale takhle je to super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se bude dát řídit to Volvo xc70 co tam jezdí tak kupuju :-)
jo kdybys měl RGH tak už je zmodovanej xex soubor kde se dostaneš k těmle autům:

New Mini Coupe (Cooper works edition)Faster Abarth 500Faster 205gti,Aston Martin Db5 + DBR1,Audi A4 Avant,BMW Null Car (all black M3),Bugatti EB110 SS,Tour BUS,Chevvy Cargo van,PT Cruiser,Dodge Durango SLT,4 new Fords, Taurus, F-350 Super Duty, Focus ZX4, Explorer..GMC Yukon XL,Honda CRX,Jaguar D-typeKenworth Truck,Mazda MX-5 Superlight,Mercedes 300c Gullwing,Faster 1965 Mini Cooper S,Nissan Leaf,Saleen S5SCobra Daytona Coupe,Toyota Prius, Corolla DX 1995, Camry 07, RAV4 Sport,VW 1967 Beetle, 2004 Beetle, Game intro VW Corrado,Volvo XC70

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo kdybys měl RGH tak už je zmodovanej xex soubor kde se dostaneš k těmle autům:

New Mini Coupe (Cooper works edition)Faster Abarth 500Faster 205gti,Aston Martin Db5 + DBR1,Audi A4 Avant,BMW Null Car (all black M3),Bugatti EB110 SS,Tour BUS,Chevvy Cargo van,PT Cruiser,Dodge Durango SLT,4 new Fords, Taurus, F-350 Super Duty, Focus ZX4, Explorer..GMC Yukon XL,Honda CRX,Jaguar D-typeKenworth Truck,Mazda MX-5 Superlight,Mercedes 300c Gullwing,Faster 1965 Mini Cooper S,Nissan Leaf,Saleen S5SCobra Daytona Coupe,Toyota Prius, Corolla DX 1995, Camry 07, RAV4 Sport,VW 1967 Beetle, 2004 Beetle, Game intro VW Corrado,Volvo XC70

tohle vše mám být jako dlc?? a zamčený na disku?? haj.zly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu