Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Horizon


dany_

Recommended Posts

Nevi nekdo za jak dlouho to bude mozne projet ABGX?

Jak to myslíš? Já to projel autofixem vše bylo v pořádku vypalování proběhlo do 100% ale ověřování se zastavilo na 50% to samé u FIFI 13...hra nejde potom nainstalovat na HDD:cry: snažím se zjistit čím to je..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 299
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Kolmi21 máš jen tyto 2 xgd3 hry nebo jich máš víc a nejde ti jen Forza a Fifa? Vypaluješ přes ihas?

Vypaloval jsem už asi 6 her xgd3 a vše v pořádku (naposledy sleeping dogs). Ano jen tyto poslední dvě hry a mám iHAS. Ani kanalizator s tim nemá zkušenosti což mě trochu znepokojuje :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypaloval jsem už asi 6 her xgd3 a vše v pořádku (naposledy sleeping dogs). Ano jen tyto poslední dvě hry a mám iHAS. Ani kanalizator s tim nemá zkušenosti což mě trochu znepokojuje :bash:

to by mne zajimalo, proc kanal uz nema svoje stranky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak musim rict, pecka pecka pecka :P

Takovej mix dirtu 2 a 3 (ty ohnestroje :P), TDU 1 (skvela hratelnost a svet), a forzy (neni to uplne simulace, ale kdo by ji tu chtel ze?)

musim rict, ze pro me parada nastupce TDU 1...

Ten kdo koho baví jezdit s autama :). Né hrát pinpong svodidla svodidla osobák svodidla a pohoda jedu dál na 1místě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro RGH je ke stažení další pre order pack 2. který obsahuje golfa R a ferrari 458 italia

takže v současné době je pro RGH ke stažení:

-October Car Pack

-Pre Order Pack 1

-Pre Order Pack 2

Upraveno uživatelem dany_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak jak se uz nekdo psal, lze vypalit na jakekoliv mechanice pres Truncate - osobne vyzkouseno

Hra je super! 75% jizdni fyziky alias Forza 4 a otevreny svet. Nic lepsiho v tuto chvili dle meho nazoru neni. Bohuzel ve hre neni tuning, coz me pomerne hodne chybi, pac mam rad drift nastaveni :(

Upraveno uživatelem hamony
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím co je za problém s abgx, ale já to projel a vypálil v pohodě. hraju to taky v poho, ale nahrát na hdd jsem ještě nezkoušel. to samé Fifa13. jen to chce teď po mě system update a ten nevím jestli tam dát, aby mi nepřestaly jít hry nebo celý flash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu