Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém z update z dashboardu verze 2.0.12625.0


underbeat

Otázka

Ahojte kluci, prosím neukamenujte mě jestli to už někde je, ale mám problém, konkrétně s hrou FIFA 12. Po 2 letech jsem vytáhl můj stařičký xbox, protože jsem si stáhnul Fifu 12, ale hned po rozjetí dvd to chce po mě aktualizaci dashboardu. Aktualizace jede v pohodě, ale před koncem (když jede updating conzole) se mi to sekne. Prostě ten zelenej proužek nedojede až do konce. Nevím co s tím. Dřív jsem dashboard aktualizoval a v pohodě. Zkoušel jsem updatovat asi na 3 další verze dashboardu, ale prostě se mi to vždycky sekne na stejném místě. Nevíte prosím někdo co s tím? Sedím u toho už asi 3 hodiny a pořád mi to nejde :-/ Díky moc všem !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Je to tady napsané nejméně stokrát . Když se aktualizuje z DB 12625 , tak se smaže flash a musíš si to nechat flashnout znova .:

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku

Děkuju za odpověď. Takže jestli to chápu dobře: Novější hry ( např. tu Fifu 12) si nezahraju bez aktualizace DB a následného znovuflashnutí xboxu? Ale tedy jak mám altualizovat můj DB 2.0.12526.0 když to ani nejde a vždy se to před koncem sekne? Jsem z toho trošku jelen :( Na tu Fifu 12 jsem se tak dlouho těšil, tak mě to hodně mrzí... Díkec moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu