Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

novy dashboard a lt 2.0 a xgd3 hry


radek1993

Otázka

zdravim chtel byc se zeptat driv sem mel jeden ztech starsich dashboardu a flash lt 2.0 vypaloval jsem normalne hry pres backup greator s topology data na lt 2.0 vse fungovalo bez problemu udelal jsem update a xgd3 hry uz nefunguji flash mam stale lt 2.0 akorat uz nejdou cetl jsem ze to nepujde ze to musim vypalit znova chci se zeptat jestli to mam zkontrolovat v abgx a na jakej level jestli ano diky moc za kazdou radu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jestli se nemylim tak nejnovejsi dashboard znemoznuje predelavat xgd3 na lt2.0 kdyztak me nekdo opravi kazdopadne reflash na lt3.0 + mechanika liteon ihas rev. b kterou uz jen tak nesezenes a ve vysledku budes na stejny cene jak za rghcko takze tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám flash LT 2.0 a včera jsem se rozhodl že přejdu z dash 13604 na 14719, protože jsem to chtěl zkusit kvůli novým hrám a proto že mi xdg3 hry půjdou s audio trickem, a hry xdg3 co jsem doteď měl mi normálně jedou z HDD i bez toho audio tricku, nevím jak to ale nevadí mi to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

s audio trickem jsem na LT 2 pustil zatím všechny xgd3 hry, co jsem zkoušel, kromě Dragon's dogma, to nešlo kvůli mechanice, tak jsem koupil i Has a hle, DD jde i bez audio tricku, jinou hru jsem přes iHas zatím nepálil, nicméně dočetl jsem se na forech, že třeba MP3 vypálený iHas jde lidem s LT 2 také i bez audio tricku, ale říkám, zatím jsem osobně nezkoušel, není čas

edit: jinak pochopitelně bavím se o situaci po updatu DB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jak říkáš pustím hudbu a pak normálně spustím hru... zkus ještě komplet smáznout hru včetně savů z hdd, pak ji zkus rozjet jen z dvd, jesi to nepůjde, je problém jinde

edit: ještě mě napadá, že problém může být v tom, že hru projedeš v abgx, páč jesi máš 1.0.6, tak ta by měla být určená pro LT3, zkus vypálit tu hru bez kontroly (ano vím, všude se píše, že ji máš dělat, já to neprojíždím skoro nikdy a nikdy se mi nestalo, že by hra nafachala ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Můžete mi prosím poradit? Mám Xbox SLIM Flash LT+2.0 a DB je 2.0.13604.0.....Nejde mi Olympiáda London 2012 protože chce update DB. Když udělám ten update tak nezmizí mi flash? A asi nepůjde pár her XGD3?

Děkuji a popř doporučte řešení mé situace. Třeba ten RGH nebo podobně ;) Díky

EDIT: Hra vyžaduje DB 14719

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

PAdsamP: flash se ti nesmaže, hry by měly jít normálně z DVD, z HDD za použití audio tricku... alespoň u mě to tak je, viz o několik postů zpět v tomhle topicu

radek1993: když tu tak píšeš, že mu to nepůjde, už jsi zkusil vypálit xgd3 hru bez toho, abys ji projel v abgx, jak jsem ti já i ještě jeden člověk tady psal? jsem si na 99% jistý, že v tom je u tebe ten problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu