Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Chlazení


heylool

Otázka

25 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

A co máš za xbox - revize, neboť třeba ten týpek s tím slimem to má na♥♥♥♥♥ neboť slim se ti nepřehřeje, takže si ho akorát ......, pokud máš xbox phat revizi nižší než japser, tak chlazení doporučuji, jinak to máš zbytečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Sice Aukro ale nevadí máš tam i Dárek sluchátka :cheesygrin: http://aukro.cz/sluchatka-chladic-pro-x-box-360-levne-nove-i2484352324.html

myslím, že to je jen pro 1. generaci, či? aspoň tady to uvádí http://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/cooling-fan-xbox-360/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám spíš strach, mám RGH a vidím ve FSD teploměry a už se stalo, že měly stupnici kousek červenou (asi jakože se více zahřál :D), GPU měl mám pocit okolo 71 stupňů, myslím, že to není akutní, ale nelíbí se mi to, byl bych rád, kdyby se to srazilo aspoň tak o 5 stupňů, abych měl lepší spaní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

71°C je hodně, ideální pracovní teplota je kolem 50°C, maximální kolem 65°C. Zajímavé by bylo vyzkoušet tohle, ale je to drahé a už se to bude asi špatně shánět http://news.softpedia.com/newsImage/Thermalright-s-TR-360-Is-a-Aftermarket-Cooling-Solution-for-the-Xbox-360-4.png/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky takhle vysokým teplotám trpí cín a pak se stávají chyby v podobě RROD nebo RLOD i u slima. Řekl bych, že u slima by tak vysoká teplota vůbec neměla být, protože výrobní technologie čipu je menší a tím pádem dochází i k menšímu zahřívání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Díky takhle vysokým teplotám trpí cín a pak se stávají chyby v podobě RROD nebo RLOD i u slima. Řekl bych, že u slima by tak vysoká teplota vůbec neměla být, protože výrobní technologie čipu je menší a tím pádem dochází i k menšímu zahřívání.

no právěže každej kdo má slima tak si nemohl napřed zvyknout na tak vysoky teploty, taky sem byl zvyklej na těch 50° ale teď když dohraju tak minimálně 75°.. podle mě to je i tím že CPU i GPU je v jednom čipu. nevyznám se v tom tak nevím, ale tyhle teploty u slimů jsou normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Slim má 45nm výrobní technologii, měl by se tedy méně zahřívat oproti Jasperu, který má 65nm a starší revize 90nm. Důležité je, aby měl dost prostoru kolem větráku a výdechů, aby mohl nasávat chladný vzduch a nedocházelo k recirkulaci ohřátého vzduchu. Možná by taky hned po záruce neškodilo vyměnit teplovodivou pastu mezi chladičem a čipem ta originální není zrovna nic moc. Rozhodně vysoké teploty nad 70°C nejsou technice prospěšné, jak jsem psal hodně trpí cín mezi čipem a deskou. Pokud máš stabilně při hře takovou teplotu doporučil bych ve FSD nastavit ručně vyšší otáčky větráku a sledovat jestli teplota vůbec klesne. Kdo ale nemá RGH, tak to nijak nenastaví, což může mít do budoucna fatální následky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Má sice CPU i GPU v jednom čipu, ale oba mají stejnou velikost výroby, takže by se prostě měli méně zahřívat. Proto by na to měl stačit ten chladič co použili. Problém může být právě v tom, že originální teplovodivá pasta je ztvrdlá a teplo z čipu špatně předává na chladič, proto je lepší ji vyměnit za jakoukoliv lepší pastu, rozhodně ale ne za obyčejnou bílou silikonovou, ta je nedostačující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar lidi trápil mě rrod DOST SILNĚ vždy po pul peti až deseti minutách mi zamrzla jakákoliv hra a pak RROD a nešel xbox už zapnout ani po vychladnutí. šel zapnout po towel tricku, ale ne deka ale zaseknout větráky a čekat až se rozblikají jen dvě diody...Nepomohla ani očištění a nová pasta pod pasivy..ted to mám doma rozebraný bez plastu, sepárátně k ventilátoru napájený dva další aktivní větráky na oba pasivy + klasický zadní a ten plastovej tunel...Je to sice prasárna, budu to mít už napořád otevřený ale jede to i v tehle vedrech a v pohodě...Takže radím nepomáhá výměna pasty - pokud se to prostě přehřejvá pomuže jedině brutální chlazení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu