Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

hdd jede ale xbox ho nevidí


efes

Otázka

zdravím,mám problém a hledal jsem všude už jsem se ptal i člověka co mi flashoval xbox.

odpojil jsem hdd od xboxu a snažil se připojit k pc,nešlo mi to tak jsem toho nechal a zabalil to,vše složil a chtěl zpět připojit k xboxu ale x ho nenašel a píše mi vytvoření učtu,kterej stejnak nejde.

nedávno jsem připojil hdd znovu k pc a pomoci návodu jsem hdd připojil a vše bylo na hdd,ale i tak ho xbox zase nenašel.

kdo by věděl co s tím mám dělat?

předem vám děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

neformatoval jsem ho,přes xport jsem ho našel,ale teď ho zase přes něj nenajdu,ale bylo na něm vše,jen právě před tím než jsem měl xport tak jsem ho zkoušel připojit jen tak na kabel a v počítači ho najít,a ve správě disku jsem asi něco podělal,protože jsem tam něco přepl a pak my vyskočilo něco jako že disk nejde zobrazit že má jiné řazení složek nebo co

a disk má být mbr nebo gpt? online nebo offline,protože jsem zkoušel vše a nic v xboxu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

V PC do disku nesmíš vůbec zasahovat, jakákoliv změna ho pro xbox znefunkční. I samotné napojení do PC ho může udělat pro xbox neviditelný, záleží na řadiči, všechno je to v návodu, který překládám, jak ho dodělám hodím to do sekce tutoriály a můžeš zkusit postup podle návodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hotovo, doufám, že ti návod k něčemu bude a že si s tím poradíš. Je celkem obsáhlý, doporučuji nejdřív všechno přečíst a pak zhodnotit, který postup je pro tebe ten správný ;) http://console-forum.net/tema/145084-oprava-obnova-20-60-120-gb-hdd-po-quot-zniceni-quot-programem-xplorer360?p=1263998#post1263998

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu