Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 13-Obecná diskuse


mendlik18

Recommended Posts

Čauky chtěl bych se zeptat jestli jde dostat do FIFI 13 jinýho komentatora(třeba angl.fran.něm atd...)když mám českou verzi,v předchozích verzích to šlo,nevíte jestli to jde aj v 13 a kdyby to šlo,tak kde to stáhnout!dík za odpověd

Upraveno uživatelem marous01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Oni na ten bug totiz prisli az tenhle tyden. Ja nechci o tom moc mluvit, ale jedna o to, ze prihlasit guesta a udelas urcitou vec.

Hned jak padne gol, tak hra automaticky toho poctiveho hrace odpoji.

Kdyz ten glitcher da prvni gol, dostane vyhru a ten druhy prohru, kdyz glitcher dostane gol, hra se ukonci, ten co hraje poctive vyhru nedostane, jako by nikdy nehral. Glitcher prohru nedostane a navic dostane jeste mince.

Nemuzu si pomoct ale UT je tenhle rok pruser za pruserem a je zatim jednoznacne nejhorsi co kdy byl.

Normalni hra je dobra, zadneho problemu jsem si nevsiml, ale UT to je neco. :D

Vcera to pouzili 3 lidi ze 4, velice tezky to nehrotit, kdyz si nemuzu ani zahrat. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě že nehraju UT s guestem. :D ...Nejlepší bude napsat přímo na EA. Musí se na ně tlačit.

V normální hře píská čisté zákroky jako penaltu, to se mi moc nezamlouvá :dozey:

A ta morálka týmu si taky dělá co chce, nejde podávat konzistentní výkony. Jak fifka nechce, tak prostě nevyhraješ, hráči přestanou nabíhat, bránit a stojí tam jak na koupališti, neuděláš nic.

Upraveno uživatelem romik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem to asi spatne napsal, ty nehrajes s guestem, ale tvuj souper, co glitchuje s nim hraje. Psal jsem to na EA foru, ale velmi rychle jsem dostal ban na den, takze si nejsem moc jisty, jestli EA bude spechat s opravenim. :(

Ten rozhodci to je stale to same dokola. :D Plus, jestli si si vsiml tak levy obrance pri vykopu soupere stoji nekde kolem vlastniho vapna. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj, mám xbox 360 s RGH a mám takový problém ve fifa 13, hraju kariéru za trenéra už třetí sezónu. A najednou se mi to k jednomu datu vždy sekne, napíše to "fatal crash interupted" a spadne to dodashboardu. Stalo se to ihned po návratu hráčů z hostování na začátku sezóny v přestupovém období. Když kliknu na příchozí hráče v kolonce nakup/prodej tak to skončí stejně jako když hra dojde do toho určitého data. Zkoušel jsem načíst starý save, ale když to došlo do toho data, tak to zase spadlo. Nevíte čím to může být? Neřešil někdo podobný problém? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Stává se vám taky, že normálně během zápasu uslyšíte jako kdyby zvonek u dveří ? :D ... stává se mi to skoro v každém zápase a netuším vůbec co to je ...

Ps: Ne nikdo nám na dveře nezvoní a halucinace taky nemám :) ... jediná hra která to dělá je právě FIFA 13

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stává se vám taky, že normálně během zápasu uslyšíte jako kdyby zvonek u dveří ? :D ... stává se mi to skoro v každém zápase a netuším vůbec co to je ...Ps: Ne nikdo nám na dveře nezvoní a halucinace taky nemám :) ... jediná hra která to dělá je právě FIFA 13
Můžu tuto hlášku prosím postnout na facebook?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu