Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 13-Obecná diskuse


mendlik18

Recommended Posts

  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Koupit si xbox ( LIFE ) :D gold clenství a k tomu bud sehnat použitou hru a koupit online pass na aukru nebo koupit uplně novou hru kdekoliv budeš chtít ( online pass je pokaždé v každé nové hře ) :-) Jinak ten online pass se dá použít jen jednou ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
ahojte všichni. potřebuju poradit chci hrát Fifa13 online co všechno musím koupit abych mohl hrát online, prý nějaké zlaté členství a nějaké body k tomu,abch mohl hrát online,,pls poradíte mi kde to koupit a jak se to přesně vubec jmenuje ? Díky za info....

nejlepší je hrát fifu na ps 3 tam online máš zadara.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám takovej problém.. mám rozehrátou kariéru a na konci první kariéry, jak se začne načítat druhá tak se sekne cely xko a nejde nic než xko zapnout a vypnout. dost mě to sere. nemá někdo stejnej problém? hru jsem komplet smazal, nastavení, save, celou složku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo kdy ma vyjit aktualizace soupisek po zimnich prestupech??

ta už je dávno venku.. bud stáhneš z live nebo stáhneš z netu, upravis pres program modio a nakopirujes do xboxu. prave ale ty novy soupisky mi delaly bordel ze se mi neukazoval balon a navic chybel treba drogba u turku ale dnes sem nasel na netu nejaky novy soupisky a uz to slape jak má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta už je dávno venku.. bud stáhneš z live nebo stáhneš z netu, upravis pres program modio a nakopirujes do xboxu. prave ale ty novy soupisky mi delaly bordel ze se mi neukazoval balon a navic chybel treba drogba u turku ale dnes sem nasel na netu nejaky novy soupisky a uz to slape jak má

Mám RGH, takže na live se nedostanu. Můžu poprosit o stručný návod, jak stáhnu aktulializace hry vč. soupisek a hodím do Xka? Určitě to ocení více lidí...Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zde jsme udělal návod na soupisky!

potřebujeme:

program horizon - ke stažení zde http://www.xboxmb.com/horizon/

dále nějaký save z fify, třeba i osobní nastavení ve kterém jsou údaje vaší konzole

flešku naformátovanou na formát fatX

soupisky - ke stažení zde http://www.mediafire.com/?e4hocj61a9pmqgv

- v první řadě stáhneme program horizon a nainstalujeme

- dále si z fify stáhneme nějaký save, klasika v NXE - storage

- rozbalíme soupisky třeba na plochu abysme je pak mohli vložit do programu horizon

a ted:

-otevřeme program horizon, a jakmile vložíme do pc flešku s nějakým souborem z fify automaticky se načte v pravém sloupci programu

- proklikáme se až na samotný soubor a vpravo nahoře klikneme na ozubené kolečko viz fotka a otevře se dalši okno kde je hromada čisílek

- na ploše chytneme soubor squads levým a přesuneme do programu horizon aby se nam otevřel vedle toho

- ze svého souboru prepíšeme console ID, profile ID a device ID

- to je vše. klikneme na soupiskách na save - rehash and resign a nakopírujeme na flešku do pravého okna z bodu 1

- v NXE přesuneme soupisky na pevný disk a ve hře se automaticky načtou. odzkoušeno, fungují nejnovější soupisky z 25/02/13

fotopřílohy:

post-55257-14687163673273_thumb.jpg

snad návod poslouží ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu