Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 13-Obecná diskuse


mendlik18

Recommended Posts

zde jsme udělal návod na soupisky!

Potřebujeme:

Program horizon - ke stažení zde http://www.xboxmb.com/horizon/

dále nějaký save z fify, třeba i osobní nastavení ve kterém jsou údaje vaší konzole

flešku naformátovanou na formát fatx

soupisky - ke stažení zde http://www.mediafire.com/?e4hocj61a9pmqgv

- v první řadě stáhneme program horizon a nainstalujeme

- dále si z fify stáhneme nějaký save, klasika v nxe - storage

- rozbalíme soupisky třeba na plochu abysme je pak mohli vložit do programu horizon

a ted:

-otevřeme program horizon, a jakmile vložíme do pc flešku s nějakým souborem z fify automaticky se načte v pravém sloupci programu

- proklikáme se až na samotný soubor a vpravo nahoře klikneme na ozubené kolečko viz fotka a otevře se dalši okno kde je hromada čisílek

- na ploše chytneme soubor squads levým a přesuneme do programu horizon aby se nam otevřel vedle toho

- ze svého souboru prepíšeme console id, profile id a device id

- to je vše. Klikneme na soupiskách na save - rehash and resign a nakopírujeme na flešku do pravého okna z bodu 1

- v nxe přesuneme soupisky na pevný disk a ve hře se automaticky načtou. Odzkoušeno, fungují nejnovější soupisky z 25/02/13

fotopřílohy:

[ATTACH=CONFIG]20136[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20137[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20138[/ATTACH]

snad návod poslouží ;)

jseš bůh děkuji moc!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

vyšly nové soupisky. ke stažení i pro RGH

odkaz zde:

http://www.mediafire.com/?9l449sc3iozygah

jen upravit svyma udaji z konzole a nakopirovat na flesku a pak do xboxu. odzkouseno. funkcni

Zdravím chtěl jsem se zeptat, stáhnul jsem ty nové soupisky. Jsou tam 4 Soubory a když změním pouze soubor Sguad. tak se mi ve Fifě nic nezmění. Stačí pouze tento soubor nebo mam dát i jiný? Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

w.kauda - stači squad ale musíš přepsat to id souboru musí byt totožné svojim id třeba savu z fify tady par stránek zpátky je nato i návod.

to jsem udělal, pak zkopíroval na disk, ale ve hře se nic nezměnilo :( to Online Squads nemusím?

Upraveno uživatelem w.kauda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj kluci, asi se teďka blbě zeptám, ale můžu hrát stáhnutou fifu 13 přes live ? Jde mi oto že mám nejnovější Flash: LT+ 3.0, ktomu všechny hry vypaluju přes iHas vypalovačku a doteď sem si myslel, že se nesmím ani připojit na live. Ale co sem tady vypozoroval tak některý hráči asi hrajou normálně vypálenou hru po live. Tak kde je pravda ? :D a Kdyby to šlo musí se ta hra nějak upravit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu