Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 13-Obecná diskuse


mendlik18

Recommended Posts

Bude to jak u NFL 13. Pomocí hlasu dáváte příkazy. Jenže to má malý háček. Musíte slova přesně vyslovovat i s přízvukem.:) je to zajímavé a urychlí to hru. Jenže když jste pod tlakem a špatně vyslovíte slovo třeba (Audible), tak to kinect nemusí rozpoznat a vy jste vyčouzený:))))). Uvidíme jaké to bude ve Fifě.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak česká liga definitivně nebude, reprezentace ano.

Národní ligy:

Barclays Premier Leaguenpower Championshipnpower League 1npower League 2France Ligue 1France Ligue 2German BundesligaGerman Bundesliga 2K-LeagueMajor League SoccerNorweigen TippeligaenScottish Premier LeagueLiga BBVALiga AdelanteAirtricity LeagueRaiffeisen SLAustrian BundesligaBelgian Pro LeagueAustralian A – LeagueDanish SuperligaDutch EredivisieRussian LeagueSwedish AllsvenskanPolska LigaLiga MXLiga PortuguesaSaudi Pro LeagueLiga do BrasilItalian Serie AItalian Serie B

(zdroj http://www.xboxweb.cz/hry/fifa-13/15205-souhrn-lig-a-pridanych-tymu-pro-fifa-13.html#.UEoEb7AZd_8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mé pocity z dema jsou rozporuplné. Hra mi příjde rychlejší a nahrávky jsou podle mě o něco méně reálnější, než v ročníku 2012. V tom vidím asi největší mínus. Hodně se mi líbí nová funkce, podle které každý týden se automaticky budou aktualizovat soupisky, sestavy, forma hráčů atd.. podle skutečného fotbalu. Uvidíme, co se změní a co nám přinese plná hra. Ale podle mě se už toho moc měnit nebude, né-li vůbec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak fifa je tento rok zase se oněco lepší... už nevyhrajete zápas jenom díky rychlíkům nekteří obránci jim krásně nadbíhají :D, přihrávky vypadají dobře ale musíte mít manuální nebo aspoň polo když máte automatické tak to přihrává furt jenom na paty a vypadá to uplně hnusně, v PES 13 byly super animace s/z kluzů o proti Fifa 12 a hele ve 13 úplně luxusní animace... impact engine se fakt poved i když mi hned v prvníkm zápase Hart znásilnil Podolskeho :D a kolem klíčových postav barcelony musíte běhat 2 metry daleko nebo vás chytí budou vám stát v cestě a nepustí vás dokud nedostanete gól. menu ve 12 mi připadá hezčí ale i tak je pěkné grafika bych řekl že je ají lepší, během zápasu super cutscény během střídání a dalších věcí ale musím se odnaučit přihrávat spoluhráčům v rozlišováku :D

Demo je povedené skvělý soundtrack ale hrát 6minut oproti 20 je fakt rozdíl ani nestihnurozehrát a rozhočí už odpíská :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://marketplace.xbox.com/cs-CZ/Product/EA-Sports-FIFA-13-Demo/66acd000-77fe-1000-9115-d802454189a4

tady odsud si to muzes stahnout - das STAHNOUT DO KONZOLE, zapni xko, pripoj se k live a zacne se ti to stahovat, pokud link nefunguje (je to pres muj login) najdes to tak, kdyz do pole vyhledat napises fifa 13, najedou ti vsechny polozky o fife 13, trailer, demo, atd... klikni na demo, a pak na "stahnout demo do konzole" nebo tak nejak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu