Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 13-Obecná diskuse


mendlik18

Recommended Posts

  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

drako myslel jsem console power

ja myslim ze budou linky jako vzdy na : HELLSHARE,SHARE-RAPID,FASTSHARE,CZSHARE,EDISK,NETLOAD,UPLOADED.TO,DEPOSITFILES,TURBOBIT,ULOZ.TO,RAPIDSHARE,RAPIDGATOR,FREAKSHARE,WARSERVER,SECUREUPLOAD,FILEMATES,LUMFILE,DATA.HU,BILLIONUPLOADS.

Takze bude z ceho vybirat. Mozna to chvili potrva protoze soucasne nahazuje i Fable: The Journey

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže chápu dobře, že když mám LT 2.0 + Dashoboard: v2.0.14719.0, takže mi to občas bude padat s hláškou ať vyčistím disk ( má někdo ozkoušeno jak často?) A jakmile tu hru spustím tak mi dash 15574 zamezí aplikování RGH, tudíž už mi do budoucna zůstane možnost jen vypalovačky iHas? Díky!

A jinak pokud by mi to někdo vypálil na té iHas vypalovačce, tak bych to normálně rozjel na to svém LT 2.0 a dashi? Pokud ano, tak se mi pls někdo prosím ozvěte do PM, kdo máte iHas vypalovačku a byl by jste mi to ochotný za nějakou částku 2x vypálit. Je mi jedno jestli CZ či ENG verzi. Díky předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám LT 3.0, stáhnul jsem eng verzi (protože ten směšný český komentář se fakt nedá poslouchat) a pár zápasů se odehrát dá, jenže nakonec to vždycky skončí chybovou hláškou (unauthorized disc, nebo něco takového), takže třeba o hraní kariéry asi řeč být nemůže. A když to nainstaluju na HDD tak jsem rád, že se vůbec dostanu do menu. Takže jsem neváhal a zítra mi dorazí iHAS vypalovačka, takže potom dám případně vědět jak to fičí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja newim proč se tu bavime o nakych problemech ohledně fungování hry,je to jak u ♥♥♥♥♥u furt dokola...že někdo nema na hru chápu,život je drahý ale že si někdo neudělá ani aktualní flash za 500(nebo sam při zručnosti) nechápu..radši zničí 20 DVD..spamuje forum..nehraje......stačí si přečíst pár topicu zde a mam snad jasno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kinectem ovládáš strategii ve hře. Kinectem neovládáš hraní fifa 13...

jak by sis to představoval? Běhat po obýváku? Však by ses ani nerozběhnul a když jo, neuviděl by jsi na tv a potom nůžky a hlavičky a další vychytávky by doma taky nebyly myslím ku prospěchu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že půjde, nevidím důvod, proč by jít neměl...

Jinak jsem začal hrát kariéru a v přestupním období se tam dějí zajímavé věci. Neapol dává nabídku 12 mil euro za Casillase, Torres přestupuje do AS Řím a Neymar přestoupil do Chelsea za 40 mil euro :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu