Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 13-Obecná diskuse


mendlik18

Recommended Posts

lidicky...ted jen bokem. Parim fifu od roku 1994 a nekdy me to nejak nazjimalo,ale ted bych se chtel podivat a zjistit jakej je pavouk a jak funguje online hrani. Jestli je nekdo napsany jakej je postup,kdyz se clovek chce dostat treba i na velky turnaj do hal atd? Jestli jsou nejaky ligy,kde se postupuje vys a vys a pak top hraci jsou zvani na velky turnaje,nebo jak vubec tohle cely funguje ...Diky za info,popripadne link kde si to muzu precist..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

lidicky...ted jen bokem. Parim fifu od roku 1994 a nekdy me to nejak nazjimalo,ale ted bych se chtel podivat a zjistit jakej je pavouk a jak funguje online hrani. Jestli je nekdo napsany jakej je postup,kdyz se clovek chce dostat treba i na velky turnaj do hal atd? Jestli jsou nejaky ligy,kde se postupuje vys a vys a pak top hraci jsou zvani na velky turnaje,nebo jak vubec tohle cely funguje ...Diky za info,popripadne link kde si to muzu precist..

Tohle ví jenom EA a blízká komunita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra , jak někomu seberu balon , kromě skluzu. Když hraju online tak mi ho soupeř veme hned jen do mě narazí a ja se kolem něj motám jak šulin.

To já zas umím a pro mě není problém mu to sebrat ale fifu hraju poprvé 13ku a aj když mám zlaté hráče ( brankář Cech a maluda v utoku ) tak se proste nedokážu přes jejich obranu dostat a oni možou mít slabší team tak mi setjnak daj gol ..

To většinou probíhá tankto , ze začátku to de potom dám gol moji hráči zlenivěj a pak dajií oni další goly a prohraju , protože po dalším golu eště víc zlenivěj :D

Eště často naražím na chuje to furt dělaj kličky ( njn hráči z fifu 12 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nastavení máš tlačítka přečti si to zapamatuj .

čím přihráváš po zemi máš stínování čím střílíš tak mu ho vypíchneš ale musíš byt u něho a čím centruješ tak máš skluz ( nevím jak máš nastavenou klávesnici nebo ovladač )

Taky proč deš hrát online když nevím to se čím ovládá :) si zatím zajdi na offline na začatečníka a tam se to nauč a pak až se naučíš tak možeš online .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,mam problem s novou fifou na pc, nejde mi komentar, v demu mi sel anglicky komentar bez problemu ale kdyz sem nainstaloval plnou verzi (pri instalaci a vsude kde se dalo tak jsem zvolil cestinu) mi komentar vubec nefunguje , nejprve bylo v nastaveni pod komentarem napsano : zadny, pak sem si stahl aktualizaci a zmenilo se to na cesky ale furt nic ....na jiny jazyk se to zmenit neda, nevi nekdo co s tim ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,mam problem s novou fifou, nejde mi komentar, v demu mi sel anglicky komentar bez problemu ale kdyz sem nainstaloval plnou verzi (pri instalaci a vsude kde se dalo tak jsem zvolil cestinu) mi komentar vubec nefunguje , nejprve bylo v nastaveni pod komentarem napsano : zadny, pak sem si stahl aktualizaci a zmenilo se to na cesky ale furt nic ....na jiny jazyk se to zmenit neda, nevi nekdo co s tim ?

Mám podobný problém. Na RGH jsem hrál původně fifu bez češtiny ( žádnej problém) Pak jsem smazal english a nakopiroval na disk cz verzi. a nejde mě komentář. Má někdo podobné zkušenosti,problém?? Díky!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradil by mi někdo stránku, kde seženu nějaký návod jak se pracuje s FUT, jde mi o nějaký návody, vysvětlivky, rady a triky. Fifu jsme na X360 vždy hrál offline, takže s tím nemám moc velké zkušenosti. Hledal jsem něco a našel jsem v cz něco na www.fifa.cz. Znáte někdo popř. jiné stránky v cz či někdo máte na tot svůj blog?? díky za návrhy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podobný problém. Na RGH jsem hrál původně fifu bez češtiny ( žádnej problém) Pak jsem smazal english a nakopiroval na disk cz verzi. a nejde mě komentář. Má někdo podobné zkušenosti,problém?? Díky!!

taky stejne ,napadlo me jestli to nedela live profil mam jeste druhej normalni s kinect id na kinectarny tak jsem ji spustil s offline profilem a pohoda svecenej s bosakem uz jedou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau lidi, mam s fifou problem.. normalne ji v poho vypalim pak ji hraju tak cca hodinu a pak mi to hodi chybu : autorized the disc a hra se vypne.. vubec nevim co s tim, stahoval jsem to asi 3krat pokazdy od nekoho jinyho ale vsechny verze mi to delaji, nevite nekdo prosim co s tim? diky za vsechny odpovedi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu