Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 13-Obecná diskuse


mendlik18

Recommended Posts

  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Koupil jsem si originál hru a při spuštění to po mě chce nejdříve aktualizovat dashboard (mám verzi 2.0.13599.0) vím že by se neměla provádět aktualizace dashboardu z dvdček ale pokud je to z originálky tak je to bezpečné ?? Nepřijdu tím o flash??

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim chci se zeptat na problem si fifou 13 ale hra stale pise 'failed to authorize disc' kdys jsem vypaloval na obycejne mechanice v ntb hra se alespon zapla ale ted vubec nic mohl by mi nekdo poradit diky za odpovedi.

Mám LT 3.0

Mám Ihas 124-19B s iXtreme Burner Max FW

Mám disky verbatim mkm-003-00

Kontrolovano v abgx 360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevím jak vy, ale mám z tý fify nějaký rozpačitý pocity. Jestli ve 12 bylo tactical defending tak tady na mojí obraně není nic tactial, každej si tam běhá jak chce. To nový zpracování je dobrej nápad, ale aby mi 4krát za zápas při přebírání míče skákal někam na hlavu a ruce, po čemž rozhodčí odpíská ruku je moc. Moji obránci se v klidu nechají přesprintovat, ale moji útočníci za boha nemůžou přesprintovat obráce protihráče. Oceňuju taky, že protihráči víc útočí a střílí, ale aby procházel mojí obranou jako nůž máslem mi taky přijde nějak divný, přitom s tactical defending z 12 jsem problém neměl. Hraju většinou World Class a až si zvyknu tak Legendary, ale nějak mi připadá, že si na 13 zvykám dýl než na 12. Co říkáte vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu