Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Koupě Xbox360 kinect


Preca

Recommended Posts

Musíš tam mít DVD pro spuštění, je to ochrana. To by si pak mohl půjčit jakoukoliv hru, nainstalovat a bylo by. Auktualizace probíhají automaticky tak, že když spustíš hru, tak ti to řekně, že musíš updatovat jinak tě to vykopne z xbox live, tj. jenom pokud si připojen k netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to je sice hezkej důvod, ale jsi zloděj, kradeš hry. 2. Existuje bazar her 3. Co takhle nekupovat hry den po vydání, ale počkat si, až trochu spadne cena a v klidu dohrát hry, co zatím máš? :). To je jen taková úvaha na zamyšlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco ze sebe,

Mám flash ale pálenky už nehraju, koupím si hru (něco nové něco z aukra) a snažím se z ní dostat maximum prostě si ji co nejvíc užít.

Jinak kdybych dnes kupoval xbox tak verzi 4 GB s tím že si koupím 320 GB HDD (250 už mi přestává stačit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ještě pár dotazů

Kde je nejlepší koupit xbox360

našel jsem tohle a je tam i Doživotní členství Silver v XBOX Live !!

http://www.herni-svet.cz/xbox-360-slim-premium-special-kinect-bundle-250gb-hra-kinect-adventures-x360

nebo to je u každého?

ještě neco ke hře chci Forzu4 a zajimalo by mě když jí koupím jestli tam budou na stažení balíčky DCL?

NEBO JE DAJÍ STÁHNOUT DO ORIGO HRY Z NETU?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě neco ke hře chci Forzu4 a zajimalo by mě když jí koupím jestli tam budou na stažení balíčky DCL?

NEBO JE DAJÍ STÁHNOUT DO ORIGO HRY Z NETU?

je lepší koupit CZ verzi?

Cz je lepší když si cz máš to česky :)

Ty dlc baličky si kupuješ za MS points na Xbox Live Markeplace za cenu 200 + MS points , ale je potřeba gold učet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
tak příští měsíc konečně budu kupovat Xbox360 a ještě jsem se chtěl zeptat

co budu potřebovat dokoupit když ho budu chtít použít na chalupě na stary TV co ma SCART ?

V balení k xboxu máš vždycky klasický kabel pro propojeni přes scart a inch nebo jak te tomu rika ty tři barvy červený bíly žluty takže to nekupuj :) pokud budes kupovat novej .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu