Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 update pokud mám flash připojení k netu


JeymiDK

Otázka

Zdravím,chtěl bych se zeptat dnes sem si pořídil Xbox 360 který je flashnutý,moc se v tomto nevyznám a proto se ptám,chtěl sem jít na youtube /facebook přes xbox ale napsalo mi to že mám aktualizovat software.Stáhnul jsem ho z netu,dal na flashku a nainstaloval a ted jde o to že když se chci pripojit furt mi to chce neco z xbox live stahovat nějaký update a já se ptám,půjde mi po tom flash po updejtu a budu moct hrát pálené hry a normálně brouzdat třeba na youtube ? pokud to stáhnu přímo z netu tu zbylou aktualizaci pro xbox live. Děkuji všem za rady mám xbox první den takže sem vážně rád za pomoc .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Co třeba použít tlačítko hledat... Promiň, ale tohle téma bych okamžitě zamčel, odpovědí na tvůj dotaz je zde víc než dost. Aby ses něco dozvěděl musíš si o tom něco přečíst a ne položit stupidní dotaz jako každá lama co sem píše tyhle stupidní dotazy.

Tak jako na každém fóru, i zde existují určitá pravidla, tak si je prosím přečti před tím, než založíš téma. Děkuji za pochopení. http://console-forum.net/tema/6685-pravidla-fora-update-pravidel-11-4-2011-ctete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu