Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Downgrade z FW 2.71 na FW 1.5


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tebe to snad nemusi trapit... se divim ze uz nemas 2.81
2.81 nemam protoze je na nic, mi ani nestoji za to abych pripojoval PSP k PC :lol: a tohle me trapi, ne ze by mi to k necemu bylo ale proste mam rad kdyz mam prehled (a to pokud mozno co nejvetsi :lol: )protoze se me treba lidi ptaj jestli jde na PSP Mario apod. sice jako legalovi me to muze byt jedno ale aspon jim muzu rict ze Mario na PSP jde a tim padem ze si nemusi kupovat Game Boye nebo neco podobneho ale muzou si rovnou koupit PSP :P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to nejdeeee...

akorat se mi to sekne kdyz najedu do photo...... vzdycky na poslednich 3 slozkach dole ve photo kdyz tam najedu..a restartoval jsem tak 10 a furt nic..co delam blbe.. vsechno co jsem taam udelal jsem zkontroloval a overil a proste to nejde co s tim???? jak to mam downout pls poradte mi pls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tywee me to proste nejde sekne se mi to a musim to vypnout a zapnout... zkousim to na 4GB sandisc a na zakladovy 32 mb sony a nejde to... jak to je s tim ze mam pak vypnout USB.... mam dat jako v PSP kolecko a jit do obrazku nebo ho mam rucne ypojit primo kabel..nebo jak... a mam to pokazdy formatovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu