Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prepatchovani


gazz1468627680

Otázka

Dobry den, jsem u vas novy a jsem i novym majitelem xboxu. Nikdy predtim jsem jej nemel tak me prosim omluvte pokud mi nebudete rozumet.

U vas na foru jsem nasel jak predelat iso soubory z LT 3 na LT 2. Udelal jsem vse podle navodu a nejsem si jisty jeslti jsem uspel.

U topology mi to pise: Topology data wont be verified because you have disabled the option to verify... a je to zlute.

Ten cerveny napis kde ma byt napsane: The first 12 sectors of topology data are blank! ... tam nemam.

Tak nevim jeslti jsem uspel nebo ne.

Pro doplneni informaci udavam, ze upravu jsem delal u .iso souboru, ktere jsem stahnul z warez fora, a ktere jsem jeste ani nevypaloval. Proste u isa ktere jsem hned stahnul. Tak nevim jeslti jsem to delal dobre a nebo se to upravuje az kdyz je hra vypalena.

Zadnou chybu mi to nikde nehlasilo a vse ostatni bylo v poradku, shodujici se s obrazkem post-65351-14687161046922_thumb.jpg az na ten cerveny napis.

Tak prosim jeslti to mam spatne, prosil bych jeste podrobnejsi postup pri predelavani z LT3 na LT2 nez je na http://console-forum.net/archive/index.php/t-137761.html

Dekuji moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu