Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Domlouvání srazů na prometheus serveru (pro-c online)!


taxik

Recommended Posts

Docela prdel to byla nemyslíte :D? Takhle se to hrálo před 19 lety, akorát ve větším počtu, dneska už ti Bieberové znaj jen Call Of Duty a GTAčka. První "pořádná" 3D hra (wolfík měl taky 3Dčko ale bylo to takové divné a stereotypní-stejné kola, chodby). Někdy to zopakujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl jen 3 killy :D kvůli tomu,že vy jste měli plazmy a BFG,a já jen brokovnici a kulomet :D, a taky jsem vyšel z formy :D

Jinak k Homebrew hrám,to jdou všechny,nebo jen Doom ? Napadlo mě že by možná šel Open :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je v tutoriálu tak je jich mnohem víc. Je v compatible listu ještě HALO (quake engine). Zkoušíme Kuroka s pitrisem

//kurok nejde. pro server nas vidi, muzem chatovat ale do hry se nedostanem

zkusime halo nebo quaka. docela skoda ze nejde kurok ale mam verejnou takze se bez nej snad obejdem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je v tutoriálu tak je jich mnohem víc. Je v compatible listu ještě HALO (quake engine). Zkoušíme Kuroka s pitrisem

//kurok nejde. pro server nas vidi, muzem chatovat ale do hry se nedostanem

zkusime halo nebo quaka. docela skoda ze nejde kurok ale mam verejnou takze se bez nej snad obejdem

Tjn to je skoda ze to neslo a to halo a quaka me posli a testnem to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bydlíme na vesnici :D,máma něco slyšela na půd,,myslela si že to je myš ale děda konstatoval že to bude kuna :D . Tak jsme tam nasypali vlasy (ale to prý nepomáhá) a dali rádio,to pomohlo strejcovi a druhýmu strejcovi :D,no a kvůlu rádiu nám nejde signál do TV - Buď to nějak ruší signál (anténu) a nebo je něco s napájením protože tam je asi ulomená vidlice a já jsem to musel přepojit do jiný zásuvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu