Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Domlouvání srazů na prometheus serveru (pro-c online)!


taxik

Recommended Posts

Až budu mít Notebook tak to nainstaluju :D,a většinou když hraju na PSP tak na PC nejsem :D,ale něco jsem na PSP sakra chtěl,jo,BioMenace,a hele,co to dnes v 22:00 vyzkoušet ? :D

Edit: Nebo Tekken6,doufám že mi to bude fungovat :D,nick budu mít jako tu :D

EDIT 2 : Šel by do Quake PSP nějak dát mód Zoidbergs Tale ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až budu mít Notebook tak to nainstaluju :D,a většinou když hraju na PSP tak na PC nejsem :D,ale něco jsem na PSP sakra chtěl,jo,BioMenace,a hele,co to dnes v 22:00 vyzkoušet ? :D

Edit: Nebo Tekken6,doufám že mi to bude fungovat :D,nick budu mít jako tu :D

EDIT 2 : Šel by do Quake PSP nějak dát mód Zoidbergs Tale ?

Tyjo ta hra BioMenace vypadá graficky dost podobne commanderu keenovi není to od stejných tvůrců ?

Tekken 6 bych taky zahrál ale musim nekde stahnout dobrou verzy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano :D,od Apogee :D

Tekk můžu kdyžtak nahodit,doma mám UMD

Ještě k BioMenace - Nejoblíbenější hra mého dětství (Vedle Transport Tycoon,"Fatality" a takové dobré logické hry - Mají jí na těch tsarých PC v herně v Technickém muzeu v Brně,kdyby někdo vědel název... :D),hrál jsem jí když mi bylo 6,pak jsem dostal nový PC a po nějaké době jí zase začal hledat. Hledal jsem jí 3 roky :D

K Halo Kurok - Můžete mi jí sem hodit ? Něco jsem stáhl ale nevím jestli to půjde

K DoomuII - Bude dnes někdo hrát v 22:00 ? :D Potřebuju to vyzkoušet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano :D,od Apogee :D

Tekk můžu kdyžtak nahodit,doma mám UMD

Ještě k BioMenace - Nejoblíbenější hra mého dětství (Vedle Transport Tycoon,"Fatality" a takové dobré logické hry - Mají jí na těch tsarých PC v herně v Technickém muzeu v Brně,kdyby někdo vědel název... :D),hrál jsem jí když mi bylo 6,pak jsem dostal nový PC a po nějaké době jí zase začal hledat. Hledal jsem jí 3 roky :D

K Halo Kurok - Můžete mi jí sem hodit ? Něco jsem stáhl ale nevím jestli to půjde

K DoomuII - Bude dnes někdo hrát v 22:00 ? :D Potřebuju to vyzkoušet

Tak tak ja zase jako malej hrál commandera keena a spyra a worms na tyhle hry nedám dopustit

Toho tekkena uz stahuju tak nemusíš

Doom 2 v 22:00 budu tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak ja zase jako malej hrál commandera keena a spyra a worms na tyhle hry nedám dopustit

Toho tekkena uz stahuju tak nemusíš

Doom 2 v 22:00 budu tam

Budu hostovat server v 21:50. Chcete Deathmatch nebo coop? Jinač jsem objevil chypu. Pokuď jeden hráč odpojí crashne PSP toho který server založil, takže se snažte ať mi ho necrashnete :D

//kurok se mi nepodařil sprovoznit, prometheus mě sice vidí ale můj první testovací subjekt se kě mě nepřipojí. Zkusím to s pitrisem někdy testnout

//tekken hrát nebudu jsem v to strašná lama xD a je jen pro 2

//DOOM2 domluvený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu