Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Guitar Hero - všechny díly


xDante1986

Recommended Posts

Ted 9:30 Dobry den.

::: U Vasi objednavky cislo 2808314 doslo ke zmene stavu.

Aktualni stav objednavky je: Vyrizena

Takze počítám že zítra dorazí hned ji prubnu :)

sakra uz se docela bojim jestli naky zbydou:D musim napsat kolik jich maj skladem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 386
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Třeba to byla čínská napodobenina a majitel licence to zatrhl.

Nechce se mi ale věřit, že by Activision nestíhal ty kytary vyrábět, když je o ně hafo zájem.

to si nemyslím, viděl jsem nějaký video na YT a tam říkali že od GH3 až do teď vydělali 13 milionu dolaru na GH :D

btw fake to podle me taky neni, na xploreru je vse v poho, cislo, patent uplne vse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlele nikoho nemůžu sehnat vono ja bych snad ani nikoho poslouchat nechtěl :D

Náhodou je to bomba. Pokud máš Xko připojený přes dobrou aparaturu a máš i dobrej mikrák, tak je to super.

My se scházíme tak 1x - 2x do měsíce (1x kytara, 1x bubny, 1x zpěv) a vždycky je to úplně super. Kámoš co s náma zpívá je ze zábavovky, takže se to dá i poslouchat! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
jak se presne hledaji pisnicky tam je to podle uživatelu a ne podle nazvu pisnicek kdyby ste meli naky metalcorovi songy tak mi napiste jakej uzivatel ma nejlepsi

diky moc

uzivatel? jak to myslis? myslim ze si tam muzes prepnout radit dle nazvu pisnicek nebo artistu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Čágo,

mám problémek přišel jsem domu po kalbě a řekl jsem si, že si zamrskám GH.

Vpnu to prsknu tam náhodný songy a najednou poslouchám u písně Beat It mi nehraje jedna pasáž čumím jak blb mačkam čudlítka ale ticho a hraje jen bassa (nééééé vážně nehraju bassu ale kytaru) a nevím co s tím jestli je v prde** save nebo něco jinýho, jelikož dvd poškrábaný není (jediná oroginální hra :D tak jí beru snad v rukavičkách) tak jestli s tím někdo máte už zkušennosti. Vďaka 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ikdyz by si hral basu tak slysis kytaru, ses si jisty ze se trefujes spravne a nezapominas mydlit do strum baru(struny) ?

zkus dyztak hrat basu na beat it, potom dyztak jinej song atd. a taky zkus tutorialy tam bys mel poznat jestli ti de zvuk, jinak nevim,, mas hru na hdd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu