Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Guitar Hero - všechny díly


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 386
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Tak po delší době přidám něco do tohoto tématu ;)...uvažuju o koupi GH: WT se všemi nástroji + dokoupit ještě jednu kytaru, abych měl komplet všechny nástroje, ale měl bych ještě dvě otázky, na které jsem tu nenašel odpověď (zbytek jsem už vyčetl):

1. Můžu jakkoliv kombinovat výběr nástrojů, na které budu hrát danou píseň (např. budu hrát s kámošem já na sólovou a kámoš na basovou kytaru bez zpěvu a bubnů nebo třeba kámoš na sólovou kytaru a já na bubny, ale zase bez basové kytary a mikrofonu, prostě úplně libovolně nakombinovat) nebo je to nějak omezeno?

2. Jak je to teda s těmi bubny? Četl jsem, že po intenzivním hraní přestaly fungovat, takže je nechci mít hned nefunkční. Kdyby náhodou nastala závada stačí teda jednoduchý zásah, jak jsem zde četl nebo se brzy opotřebují úplně a musí se brzy reklamovat?

Díky předem za odpovědi, snad mi někdo poradí, když už se delší dobu do tohoto topicu nepřispívalo ;)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2. Jak je to teda s těmi bubny? Četl jsem, že po intenzivním hraní přestaly fungovat, takže je nechci mít hned nefunkční. Kdyby náhodou nastala závada stačí teda jednoduchý zásah, jak jsem zde četl nebo se brzy opotřebují úplně a musí se brzy reklamovat?

.. uklidnim te .. kupoval jsem to kdyz to sem prislo na trh .. bubny byly opravdu malo citlive a poruchove nicmene po prvni reklamaci (cca pred rokem) jsem dostal novou serii a jak spravne tusis slape vyborne :)

BTW: az se trosku rozkoukas v GW WT okamzite supajdi do GH Metallica.. :) az zahrajes pochopis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. uklidnim te .. kupoval jsem to kdyz to sem prislo na trh .. bubny byly opravdu malo citlive a poruchove nicmene po prvni reklamaci (cca pred rokem) jsem dostal novou serii a jak spravne tusis slape vyborne :)

BTW: az se trosku rozkoukas v GW WT okamzite supajdi do GH Metallica.. :) az zahrajes pochopis :)

Díky za uklidnění, doufal jsem v to :). Jinak to abych šel do Metallicy jsi myslel jako kvůli kytaře nebo hře? Asi kvůli hře co? :D...jinak jsem přemejšlel, že druhou kytaru k GH bych bral právě tu od GH Metallica, ale zase to vyjde na draho, tak nwm mno, ještě uvidím...každopádně díky ti a samozřejmě i tomsovi19

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pak prejdi na Rockband, Rockband 2, AC/DC Live Rockband... rockband se me libi vic nez GH

Mě se zdá teda podle toho co jsem viděl lepší GH, ale soudit nemůžu, protože to nemám :(, ale každopádně všechny RB mám v plánu taky ozkoušet, ale ty už si seženu bez nástrojů ;).

Jo jinak nevíte jestli nevyjde v nejbližší době (dejme tomu do Vánoc) nějaký nový díl se všemi nástroji (kytara, bubny a mikrofon), abych zbytečně nepořizoval GH: WT a pak se za chvíli objevila nějaká novější verze (je mi jasný, že přijde, ale nechci, aby to bylo po chvilce, co jsem koupil tu starší...)? Četl jsem, že v září bude GH: Van Halen, ale ten bude myslím jen s kytarou pokud vím (je možný že ne...) a RB: Beatles a ten nevím jestli bude s nástroji, ale nástroje na RB mě stejně nikdy moc nenadchly, navíc Beatles tématika není moc pro mě (zahrát možná jo, ale nástroje ne), takže asi nic mno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na PC verzi bohužel tohle nejde :( musí bejt zapojenej mic do USB aby ho hra rozpoznala. Jinak kytara am funguje a bubny z xka by měly taky

no bubny GH jsou bezdratove, takze je potreba prijimac, ale od Rockband 1 by mely jit v pohode, protoze s jinymi aplikacemi funguji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PC verzi RB bubny nejdou. Odzkouseno.

mas USB ovladace? plus Xbox360 Controller Status? Myslím, že s tím by to jít mělo... 360 CStatus ti ukazuje jestli máš připojený nějaký ovladač od xboxe, navíc přidává kompatibilitu a USB ovladače(nemůže je sehnat) jsou asi taky třeba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si koupil kytaru X-Plorer zajímá mě k čemu je tam dole ta páčka a ještě k čemu jakoby ethernetovej vstup

kdes ji koupil, pls v PM

ethernetovej vstup :D je to na kytarove efekty napriklad Hot Fuzz(pohledej)

paka :D whammy bar - kvakadlo, projdi tutorialy, mas je pouzivat na dlouhych spojenych notach a nejlepe na SP(Star power) notach, vsimnes size ti v GH bude pribyvat SP a v RB E(Energy)

Rikam projdi tutorialy, hlavne v rock band 1, 2 jsou super... takovejch triku...

tu mam taky, ale tak druhha se vzdycky hodi, nekoupils ji nahodou na aukru? a za kolik pls..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě zde jsou poslední dvě, tento týden mi přisla funguje na vše. Rock Band až Guitar hero všechny verze.Bylo jich přes deset ale už to klesá jen 2 kusy.

http://www.funstore.cz/product_info.php/cPath/121_196/products_id/8638

Ale počítám, že krk kytary je černý, jako mám já, že? Ne jako na obrázku, protože šedá je PC verze... No uvidím, spíš bych radši natrefil na dobrou aukci na bezdrát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu