Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Guitar Hero - všechny díly


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 386
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jestli obsahuje cokoliv me je celkem jedno ale co me zklamalo je to ze si to proste nezahraju. Nebo jsem takovej trouba ze to proste nerozebehnu. Stale me to nejde chce to microfon. Hral sem kdysi prvni dil a tam sla kytara tady nevim jak to tam dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli obsahuje cokoliv me je celkem jedno ale co me zklamalo je to ze si to proste nezahraju. Nebo jsem takovej trouba ze to proste nerozebehnu. Stale me to nejde chce to microfon. Hral sem kdysi prvni dil a tam sla kytara tady nevim jak to tam dostat.

no na to musis mit ovladac, kytaru... jinak bez ni muzes jen zpivat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blbost to neni. Ano stahuju. Hral jsem ty prvni dily ktere bylo mozno hrat na ovladaci. A pokud bych uz byl ten b.b ktery si hry kupuje tak bych si zjistil drive co hra chce a pokud by tam bylo ze k tomu potrebuju dalsi periferii tak si hru nekoupim. Davat dalsi prachy uz za tak strasne predrazene hry jeste za neco bez ceho to hrat nebudu moci. Jasne byla moje chyba ze jsem to nevedel ale takto jsem prisel jen o 15kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj hrát tuhle hru bez kytary je blbost a jestli jsem to pochopil dobře tak píšeš ze ten kdo si kupuje originálky je b.b tak to je názor apsolutního kr.téna já neříkám že si hry nestahuju ale když vím že ta hra za to stojí a budu jí hrát hodně dlouho jako například Guitar Hero tak si jí koupit a ocením lidi který na hře pracovali a přispívám tak k tomu aby vyšli další díly

Stivn+Phoenix.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno musim konstatovat ze sem tomu vcera dal hodinku a docela vaham jestli se k tomu budu jeste vracet. Je to pro mne velky sklamani :( pisnicky mi vubec nesednou .. odhadem vic jak 60% obrazu zabiraj noty (pardon ale zas tak slepej nejsem abych je potreboval tak obrovsky), v jednom songu sem si po chvilce vsim ze misto na kytaru hraju na piano (safra proc se to teda menuje guitar hero ?), hratelnost (na medium) je vic nez pochybna (vetsinou mi vubec nesedej noty na melodiii atd ..

Tak nejak uz se ani netesim na ty predvadeny band hero,dj hero atp ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslel jsem to s nadsazkou toho b..ba. Ale nesouhlasim s tim ze pokud hra za neco stoji a vim ze ji budu hrat dlouho tak si koupim predrazeny original. Trochu tomu nerozumim. Jaky je rozdil v tom ze mam palenku nebo original. Original se hraje jinak nebo co? Jinak nevim proc bych prisel o nejaky super zazitek kdyz bych to hral na ovladaci. Urcite by bylo lepsi to hrat na kytaru ale kdyz nechci davat dalsi penize za kytaru tak jsem vlastne v pr... To je diktat chcete si zahrat tak si kupte dalsi vec potrebnou k hrani. A priste to bude dalsi a dalsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslel jsem to s nadsazkou toho b..ba. Ale nesouhlasim s tim ze pokud hra za neco stoji a vim ze ji budu hrat dlouho tak si koupim predrazeny original. Trochu tomu nerozumim. Jaky je rozdil v tom ze mam palenku nebo original. Original se hraje jinak nebo co? Jinak nevim proc bych prisel o nejaky super zazitek kdyz bych to hral na ovladaci. Urcite by bylo lepsi to hrat na kytaru ale kdyz nechci davat dalsi penize za kytaru tak jsem vlastne v pr... To je diktat chcete si zahrat tak si kupte dalsi vec potrebnou k hrani. A priste to bude dalsi a dalsi.

Dokud to nevyzkoušíš hrát na kytaře nevíš o co přicházíš, ta hra je fakt postavená na té kytaře a bez toho to je jak hrát CoD 4 se zavřenými oči :)

Taky jsem si říkal že to fajn, když jsem to hrál na ovladači, jenže pak jsem to vyzkoušel na kytaře a hned jsem si ji koupil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Original se hraje jinak nebo co?

ne vetsinou se hraje stejne ale ocenis tim toho kdo si s tim dal tu praci a pokud je tech lidi dost trebas se dockas i pokracovani :)

Jinak nevim proc bych prisel o nejaky super zazitek kdyz bych to hral na ovladaci.

Pises spravne .. nevis tak o tom radsi nemluv .. ja taky nehodnotim o co asi tak prichazim kdyz nelitam jako pilot v letadle protoze proste letadlo nemam.

Urcite by bylo lepsi to hrat na kytaru ale kdyz nechci davat dalsi penize za kytaru tak jsem vlastne v pr...

hmm .. aktualne za cca 500,- v alze

To je diktat chcete si zahrat tak si kupte dalsi vec potrebnou k hrani. A priste to bude dalsi a dalsi.

To je ale nespravedlnost co ? vono totiz kdyz chces trebas lyzovat tak po tobe taky nekdo chce abys to lyzovani provozoval prekvapive na lyzich :) a pokud budes jezdit ze svahu na igelitovym pytliku tak se tomu holt lyzovani rikat nebude :)

Chlapaku vazne tem tvejm argumentum nerozumim :) nicmene vycerpal jsem svoje odpovedi na toto tema takze uz dam pokoj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to opravdu nerozumis. Pokud navnadili nejakou hrou hrace ktera jde bez problemu hrat po zakoupeni herni konzole se standardnim vybavenim tak dalsi dily ktere uz takto hrat nejdou jsou ranou pod pas at uz je to jakkoliv lepsi. To nikomu neberu asi to tak je ze to na te kytare vypada lepe. Co tam bylo dal?? Predstav si ze i ja co hraju vypalky ocenim toho co tu hru delal. a pokracovani pokud o to nekdo stoji se take dockam. Jsou staty kde hry stoji daleko daleko mene v pomeru kolik jsou prumerne platy takze se urcite najde dostatek lidi kdo si hru koupi a vydavatel bude mit urcite velky zisk. 500 na Alze?? celkem dost. Nechci se ani divat kolik stoji ve svete.

Jinak se nam tady z toho stalo neco co nebyl zamer. Nejdrive jsem se ptal proc to nejde hrat pak jsem to zjistil vse co je tu dal je uz navic a unavujici. Kupujici budou neustale napadat nas kteri palime a budou si svoje tezce vydelane nebo darovane a posleze blaznive utracene penize obhajovat. Ale to je jen jejich a jejich vec. Je to vec kazdeho nikomu jeho rozhodnuti neberu a ani ho za to jak to delaji oni proti nam neodsuzuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originally Posted by Apofis1236

myslel jsem to s nadsazkou toho b..ba. Ale nesouhlasim s tim ze pokud hra za neco stoji a vim ze ji budu hrat dlouho tak si koupim predrazeny original. Trochu tomu nerozumim. Jaky je rozdil v tom ze mam palenku nebo original. Original se hraje jinak nebo co? Jinak nevim proc bych prisel o nejaky super zazitek kdyz bych to hral na ovladaci. Urcite by bylo lepsi to hrat na kytaru ale kdyz nechci davat dalsi penize za kytaru tak jsem vlastne v pr... To je diktat chcete si zahrat tak si kupte dalsi vec potrebnou k hrani. A priste to bude dalsi a dalsi.

každej kdo to kdy hrál na kytaře ti řekne ze na ovladači je to na prd jo a co se tíče hrát hru z original a pálené není rozdíl jde jen o princip .že jsou hry předražené? No možná na zdejší podmínky trochu ano ale co se tíče tak ve světě j eto bráno jako levna zábava u nás hold nemáme takový výplaty jako třeba v americe nebo anglii

Stivn+Phoenix.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady jde o to, že hra je primárně dělaná na kytaru...to že to v předchézích dílech jako 1,2,3 šlo je jen vyjímka, kde autoři nepociťovali potřebu blokovat klávesnici. ale kytara je prostě součástí hry, hra se kupuje snad jen s kytarou a když je bez tak ta je určená lidem co už ji maj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A čím vás to zklamalo? Nepřišly žádný vylepšení, jen řada nových songů? Nebo zkazili něco víc? Jestli to je stejný jak World Tour, akorát že s jinýma písničkama, tak bych si to zahrál. Jinak souhlas - Rock Band je lepší, i když jsem si to před zahráním oné hry nepřipouštěl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A čím vás to zklamalo? Nepřišly žádný vylepšení, jen řada nových songů? Nebo zkazili něco víc? Jestli to je stejný jak World Tour, akorát že s jinýma písničkama, tak bych si to zahrál. Jinak souhlas - Rock Band je lepší, i když jsem si to před zahráním oné hry nepřipouštěl

No je to takove jako World Tour, ale teď před chvílí se mi to zalíbilo, jiný songy, možnost importace songu ze stařších dílů GH, pekně velké noty + highway

graficky take pekne... asi to stoji za stazeni, ale doporucuji shlidnout nekde Song List

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem to taky zkoušel a musim uznat že tentokrát je výběr skladeb dost smolnej, osobně mam radši rock, ale včera sem na takovej klasickej narazil hoooooodně málo(coldplay opravdu nepočítám - to nechápu proč to tam maj), jinak graficky je to zpracovaný pěkně (ten zpěvák se kroutí fakt suprově podle rytmu hh) a hrát s vlastním avatarem je super i když mě připadá jako trpaslík oproti ostatním. Odehráno mam zatim málo třeba se to ve mě ještě zlomí, ale u mě zatim vede RB a RB2, uvidíme jak na tom budou RB Beatles ..............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu