Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Guitar Hero - všechny díly


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 386
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zatím jsem to ještě nehrál, ale chystám se na to... jako takhle u mě vede GH3, GH Metallica a Greatest Hits, takže se těším na 5

co se týče kytary, díl Metallica mě donutila si koupit z alzy kytaru, celkem se to oplatí, je to 100 a 1, o dost lehčí než na joypadu, určo doporučuju, dá se u toho solidně vyřádit.... u padu nešlo dát Experta celého ani náhodou, teďka to je procházka růžovou zahradou :-)

A co se týče Rock Band není to naopak? není náhodou spíše Rock Band kopie Guitar Hero? Mám pocit že Rock Band vyšlo o dost později než série Guitar Hero... tak nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak souhlasím taky, hrával jsem guitar hero 2 a 3 na ovladaci a je to degradace hry.Ta hra je na to schvalne udelana a tvůrci moc dobře vědí, že lidi mají pálenky, tak proto dávají jako kdyby zdarma kytaru ke hře. A myslím si že když si člověk koupí kytaru za 700 - 1200 kč podle typu, tak to má stejné jako bezdrátový ovladač v obchodě.A těch her na kytaru je hodně.A do guitar hero 2 se dají naflakat svoje skladby.Ale pokud to někoho bavilo na gamepadu tak mu to neberu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rock Band 1 vyšel chvilku po/před(už nevím) GH 3 ... Ale přibyla tam celá banda a bylo to mnohem lepší, sice zkopírovali myšlenku, ale rozvinuli to do mnohem lepšího gameplaye, songu, a vice moznosti... a pak GH World Tour a jeeje uz tam taky byly bubny a vsechno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem to zkusil a docela se mi to líbí. Dost se mi zalíbilo hraní za vlastního avatara a bonusové úkoly, které zpestřují zábavu a násobí motivaci. Skladby mi taky sedly a i když vlastně nic nového, krom zmíněného, nepřišlo. Guitar Hero 5 stojí za to, toť můj názor :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GH5 je jen další GH...

nečekejte něco super extra... inovace? nečekejte!

jen detaily a drobná vylepšení...

hra je prostě pořád stejná jen se mění písničky...

ale je to sakra sakra sakra zábavný :-D

+ postava avatara na pódiu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj tak jsem viděl pár videí s Van Halen Guitar Hero, chci se zeptat zda někdo neví, jestli tam bude stejný engine jako u Guitar Hero5(snad ne je děsnej)...zde jedno video:

http://www.youtube.com/watch?v=m9J2ku2n4Sc

když už jsme u toho sehnal ji při koupi akce Guitar Hero 5 + Zdarma Guitar Hero Van Halen před vydáním Van Halen...

už se těším :love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tím expert je myšlena obtížnost a ještě neco na rockband drum kit zahraješ stejný počet not jako na guitar hero drums... ikdyž na guitar hero je 5 a na rock bandu 4 pady...

i přesto v tom vlastně není rozdíl...

REFRESH

Tak jsem na to přišel ! Není to GH5 engine ale engine z her jako Guitar Hero Metallica/Smash Hits(Ten nej;)) Takže mám z toho radost a nemůžu se dočkat až to bude na warezu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Jj vim ze jde o obtiznost .

2. mno dobre mozna zahrajes stejnej pocet not ale nemyslim si ze je to stejne obtizne .. preci jen muzes si porovnat napr kytaru na medium a hard ? rek bych ze pridat dalsi barvu je znacnej rozdil.

3. uz vysel .. na xbox sky je usa reg. free

4. kdyz koukam na videa na youtube je to vazne uplne stejnej engine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Jj vim ze jde o obtiznost .

2. mno dobre mozna zahrajes stejnej pocet not ale nemyslim si ze je to stejne obtizne .. preci jen muzes si porovnat napr kytaru na medium a hard ? rek bych ze pridat dalsi barvu je znacnej rozdil.

3. uz vysel .. na xbox sky je usa reg. free

4. kdyz koukam na videa na youtube je to vazne uplne stejnej engine.

1. Ok

2. vážne např. rockband bubny mají intezivnější double-bass pedal noty což je těžší neboj se oboje je stejně těžký...

3. dík

4. podívej se

tady vidíš že je to engine GHM a SH a když si na to klikneš do novýho okna uvidíš, že tam píše jakou má radost že tam není GH5 engine (v more description nebo další informace)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu