Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Guitar Hero - všechny díly


xDante1986

Recommended Posts

Rozhodl jsem se, že si konečně pořídím celý "hudební set", tedy kromě kytary i bicí a mikrofon. Otázka zní, jestli si pořídit Rock Band set nebo Guitar Hero set. Osobně mě víc láká GH set. Je sice dražší, ale vypadá lépe. Co byste mi doporučili (z hlediska kvality provedení, kompatibility mezi díly atd...)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 386
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No na www.guitarheroshop.cz maj celý Rock Band za 2499Kč

Tak myslím že volba je jasná.

Navíc já mám Guitar hero a upřímně bubny jsou lépe provedený ale zase se nechovaj jako bubny.

A hrál jsem i Rock band a tam to je super odpružený a navíc poloviční cena.

Takže pro mě volba jasná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Engine slusnej, ale nema na GH:SH/VH, slide noty zatim nejlepsi v tomhle dilu, uz se to da i hrat..

Songy ze zacatku nic moc, at uz na poslech, nebo podle obtiznosti..me se to teda nelibilo

Posledni pisnicky jsou super, zabava to hrat, ale nic super tezkeho tam neni

Je to jedna z lehkych FG 5* na X guitar a i lehky FGFC, ale k tomu mam jeste daleko (70+/85)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

čus hoši, heledte kdyz zapnu v xku hru guitar hero 4 tak se mi při nějakym loadingu ukazuje ovládání na joypadu,....ale dkyž chci dát jakejkoliv mód hry tak mi to napíše že mám připojit kytaru...kde se to tam prosimvas nastavuje?za boha to nemuzu najit.Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu