Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Guitar Hero - všechny díly


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 386
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Čau tedka skousim poprve zapnout vsecko cajk jenze po ukazkach se to sekne a dole v pravo bezi furt to kolecko a dal nic newic co stim.Kdyz to chci nainstalovat na hdd tak se to sekne na 2 % a napise to cant read media dick vyčistete bla bla bla..Přitom je to uplne čiste.Skoušel jsem to s postavenym i položenym xboxem.pls poradt efkt newim.Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj jsem to nový , a stahl jsem si na Guitar Hero World Tour z Czshare. Boužel je to zaheslovane , ale ja tam u toho taky napsané tohle Guitar Hero: World Tour -> Xbox 360

Region Free!

2nd wave

Upload only for !www.console-forum.net! <- Best cosole forum in Czech Republik :)

Check in abgx360 1.0.0 (log is in RARpack)

Have FuN!!! :D x360??->>4ev3r!!!

CoD5 Private clan -> [CZ23]

takže jestli někdo víte heslo tak ho napište dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

zdravim....chtel jsem s kamaradem hrat guitar hero pomoci dvou ovladacu (ne kytar), ale neslo nam to, jelikoz jsme museli mit headsety nebo mikrofony....muzete mi poradit jak to jde hrat ve dvou, abychom hrali v te hre na kytary nebo na bubny (pomoci ovladacu)....headset mam jenom jeden a zkratka nam to neslo ve dvou spustit.....furt to po nas chce mikrofon...diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

Před časem jsem hrával Rock Band na PSP. Nyní jsem povýšil na Xbox a hned jsem se poohlížel po titulech jako je Guitar Hero a Rock Band... Z videí mě to docela chytlo, dokonce jsem ochoten si k tomu koupit tu kytaru. Ale mám tu problém. Koukal jsem na opravdu hodně videí na YT z GH a pořád mi není jasný princip hry... Tedy samozřejmě vím, že musím mačkat klávesy tak jak jezdí ty "čudlíky", ale jsem trošku zmaten když koukám ve videích na to "brnkátko" (nevím jak jinak to nazvat). Opravdu nechápu kdy a proč to ty borci, co na tom hrajou, mačkaj. Nejdřív jsem myslel, že se to musí mačkat pořád, ale když koukám na videa tak tam chvilku brnkaj a pak oběma rukama mačkají ty barevné klávesy... Jindy zas mu tam jedou za sebou např. samý zelený a on místo mačkání, zelenou jen drží... Začínám v tom mít guláš a tak jsem doufal, že nějakej borec by mi to mohl nějak vysvětlit...

Díky moc a THX samozřejmostí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Princip je jednoduchej a snad v kazdym dilu je tutorial.Vysvetlovat to do podrobna to bylo na dlouho ale hrani je takovy ze zakladni noty se hrajou zmacknuti prislusny barvy+brknuti a ty zarici muzes jen mackat na hmatniku bez brnkani navic se jednotlivy noty daj zleva postupne domackavat. A us treba na medium na tohle stejne zapomenes protoze to budes mackat jak zbesilej a poprvy te budou bolej strasne prsty protoze se nedokazes uvolnit ale kazdej jednou zacina a po pul roce se budes divit jak si tu a tu skladbu nedokazal driv dat na medium kdis je to tet tak jednoduchy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

GH 3 je zbytecnost, uz to je zastaraly, GH 4 world tour je dobry, jsou tam pekny pisnicky, v GH 5 jsou dle me horsi skladby ale vzhledove to je zase o kus dál, vypadá to pekně. U me ale vítězí Rockband 2, ma jiny styl grafiky ktery nemusí někomu vyhovovat, je jednodusí, je tam ale dobre udelana kariera. Absolutní vítez je rockband beatles, je to sice na kratsí dobu, ale je to nářez ( pokud máš rád beatles- aspon trochu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s timhle jako old school GH player nemuzu souhlasit.. GH 3 je jeden z nejlepsich dilu, skvely setlist, super charty..GH:WT je shit, od te doby to jde trochu dolu..pokud bych vybiral jednotlivy dily, ktery koupit, pak urcite GH 3, GH 5, GH:SH, nejlepsi dily, IMO

GH 5 ma dal hodne dobry setlist, akorat zacatek je nic moc

RB 2 je totalni shit, kariera neni udelana dobre, spis naopak, vsechno komplikovany a nudny, neznam snad nikoho, kdo by hral celou karieru

RB: Beatles radsi komentovat nebudu, to uz je epic fail

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Je to kód který využijes na exportování songů ze hry do jiného dílu, konkrétně jediná možnost je nyní do Band Hero... Do BH a GH5 můžes importovat songy z dílů od World Tour ale od každýho musíš mít kód, GH5 je zabuglý a já mám Band Hero, tak jsem si chtěl songy z GH5 naimportovat do databáze BH, kapiš ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to kód který využijes na exportování songů ze hry do jiného dílu, konkrétně jediná možnost je nyní do Band Hero... Do BH a GH5 můžes importovat songy z dílů od World Tour ale od každýho musíš mít kód, GH5 je zabuglý a já mám Band Hero, tak jsem si chtěl songy z GH5 naimportovat do databáze BH, kapiš ? :D

Aha, to jsem myslel, že jde i bez kódu. Já mám právě originálky BH a GH5, ale asi tě zklamu. Taky mi nesedí GH5, ale myslel jsem, že jsou songy jen nevyhovující pro mě. Ale když vidím, že asi ne, tak bych rád ten export vyzkoušel a předpokládám, že víckrát kód použít nepůjde :(.

zdravim, chci se jenom ujistit že u GH je zpětná kompatibilita s kytarama (např. když si koupim kytaru ke GH 5 tak ji můžu použít i na GH IV, III, ....) ?

Ano, jakákoliv kytara k xboxu ti bude fungovat ke všem dílům GH a dokonce i RB ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, to jsem myslel, že jde i bez kódu. Já mám právě originálky BH a GH5, ale asi tě zklamu. Taky mi nesedí GH5, ale myslel jsem, že jsou songy jen nevyhovující pro mě. Ale když vidím, že asi ne, tak bych rád ten export vyzkoušel a předpokládám, že víckrát kód použít nepůjde :(.

Jak to myslíš nevyhovujicí? Mě se jedná o hru na bicí - nemám dva pedály a nemůžu hrát Expert+, ale na GH5 je bug, který funguje tak, že písničky s Expert+ obtížností mají dvojitý pedál i na Expert, jen to nevidíš, tím jsou ale písničky (Které mají X+) na Expert nehratelné :( Jinak hra je v pořádku, v Band Her tohle už opravili...

Edit: Activision řekli, že to v GH5 nepůjde opravit ani patchem :(... Přečti si http://5frets.com/262/guitar-hero-5-bass-drum-glitch-expert-players-fail-songs/ tam je to přesně vysvětlené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu