Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Guitar Hero - všechny díly


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 386
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guitar Hero 3 - další rekordman

Jsi dobrý v Guitar hero 3? Myslím dobrý s porovnáním skore Daniela Johnsona. Těžko. Je to totiž rekordman který je zapsán v Guinessově knize rekordů za největší skore ve hře. Na XBox 360 verzi udělal neuvěřitelných 890,971 bodů na "Through the Fire and Flames" od Dragonforce na obtížnost Expert. Minulý rekord byl nastaven na 880,920 bodů od Chris Chike. Johnson svůj výkon prezentoval na 24-hodinovém Marathonu v Blockbuster v Dallasu, kde vysupoval na projektu Vzdělání je svoboda. Jaké skore uděláte vy? :-)

zdroj: playstation.hodnoceniher.cz

dávám to sem pro zajímavost (a reklamu samozřejmě :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravim, chtěl jsem se zeptat na co je ve hře Guitar Hero III takovej ten malej sráč co je k tomu přibalenej viz:

1:36 ;)

To jako nemůžu připojit tu kytaru normálně hned přes bluetooth? Jinak mě sem můžete popsat i zážitky z téhle hry a jestli jí má cenu kupovat:) thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu malu sprostost strcis do PS3 ... stlacis gombik na gitare a si pripojeny... a hras :) inak ppc hra...fest maniacina..hral som to 8 hod vkuse .. necitil som si malicek :D odporucam ti tu hru... no skor by som si teraz kupil Rock Band :)

ok díky...já právě než rock band tak spíš Guitar Hero 4 (to bude taky s bicíma a mikrákem), prej jsou u toho lepší ty bicí než u RB, že prej nebudou mít takovej plastovej zvuk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Nikde jsem tu nenašel thread na tuhle chystající se hru - jde o pokračování série guitar hero s tím rozdílem, že nyní se vývojáři trošku inspirovali Rock Band a přidali nám další tři nástroje. Tentokrát nebudeme hrát na kytaru sami, ale bude možné hrát hned se třemi dalšími kamarády, jde tedy o 4 nástroje a to kytary, bas-kytara, bubny a mikrofon.

Velká výhoda, kterou má Guitar Hero World Tour oproti svému soupeři Rock Band je zpětná kompatibilita nástrojů se všemi předešlými díly Guitar Hero a podle dostupných informací, které jsem našel na webu budou nástroje kompatibilní i s Rock Band 1 a snad i jeho pokračováním Rock Band 2. Druhá výhoda, tedy alespoň v naší malinkaté zemičce je bezesporu cena - na jednom internetovím obchodě je plný bundle (tedy kytara, bubny a mikrofon) v předprodeji za cca. 5 200,-Kč, cože je sice pořád dost, ale ve srovnání s Rock Band 1 bundlem, kde stál bundle 8 000,- Kč, velký rozdíl.

Hra má vyjít již 28. října a jsem zvědavý, jak to celé dopadne, protože kolem tohoto data má vyjít i Rock Band 2.

Jen taková malá zajímavost - v GH: World Tour budou i takové postavy jako Sting nebo Ozzy Osbourne, jejichž pohyby byly nasnímány přez Motion-Capturing, takže se máme na co těšit.

Tady ještě odkaz na homepage http://worldtour.guitarhero.com/

PS: Uvažoval už někdo z vás, že by si hru pořídil?

PPS: Pokud tu už takovýto topic je, tak jsem ho nenašel a omluvám se. Tento pak klidně smažete. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

No myslím, že na ovladači to nepůjde - tedy alespoň u Rock Bandu si na ovladači nezahraješ a potřebuješ nástroje... Nevím jestli s tímto příjdou i u nového GH.

Jinak to odložení taky nechápu - na Xbox Live jsem už viděl v sekci Out thit Week, že už to vypustí... V ČR je zase všechno opožděné, ale to mi tak nevadí, hlavně aby to vůbec bylo. Rock Band se u nás nedá pomalu sehnat a když ho náhodou najdeš, je to za obrovské peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GH IV je kompatibilní se všemi GH a na Xbox 360 bude kompatibilní i s Rock Band a Rock Band 2. U PS3 je nějaký soft problém, který plánují odstranit.... Teď se bohužel objevil nějaký problém s nástroji, něco ohledně bubnů a povolování nějakých šroubů u činelů... Doufám, že se to nějak vyřeší, protože se na tuhle pecku moc těším!!! :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu