Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Guitar Hero - všechny díly


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 386
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Na začátku příštího roku vydá licencované kytary Logitech. Akorát cena prý bude v USA až 250 dolarů. To by u nás znamenalo, že včetně DPH a "evropské přirážky", zaplatíme asi 6.000 Kč. Za to už se koupit slušná skutečná kytara. :)

http://www.amazon.com/Logitech-Wireless-Controller-Premiere-Playstation-3/dp/B001JE5NQM/ref=sr_1_6?ie=UTF8&s=videogames&qid=1229825009&sr=8-6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dobry vecer, na youtube jsem videl video kde nejaky kluk predela na pocitaci pisnicku a pote co vse dokonci ji nejak dostane do Xbox hry GH3, je to fake nebo pravda?? Jo a jak je to se stahovanim pisni z internetu, zkousel jste to nekdo a jestli jo je to placene nebo ne?? Nevim jestli to tu je ale nenasel jsem to proto se ptam.

P.S.: Sam bych zkusil stahnout pisen z internetu do GH3, pri spousteni hry to prece hleda na netu... jenze v Xku nemam net.

P.S.2.: Jake mate zkusenosti s Wifi na xboxu funguje normalne nebo jsou tam i nejake vypadky?? Kamos ma PS3 a kdyz se pripoji pres Wifi tak mu internet v konzoli slape jen 1/3 rychlosti a jeste pada.

Thx za pripadne odpovedi a zkusenosti s touto hrou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gh3 sem dohral a mel sem ho ale ze by neco takoveho bylo je podle me totalní blbost promin ale to by se muselo slozite upravovat image hry plus uprava ty pisnicky aby tam byly tzv noty atd a urcite by to potom xko nevzalo je lepsi mit stale nejnovejsi dily tzv GH world tour a nebo mit xlive a tam tahat songy tedy pokut mas MS points

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim vas lidi,asi to tu xkrat bylo resene..ale jde guitar hero jen na ovladaci??nekdo rika ze ano,nekdo ze ne..jde mi o verzy guitar hero world tour a guitar hero aerosmith..DIKY MOC za odpoved (vetsinou lide s originalkami rikaji ze to jde jen na kytare,ze ovladac nefunguje..ale lidi s palenyma hrama rikaji ze jim to na ovladaci jde..zadalsi DEMO stazene z live na ovladaci funguje..)!!dekuju za vysvetlenou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

:( projevy soustrasti prijimam na PM protoze jsem bez GHWT bundlu :(

Na kytare se mi zasekaval cervenej cudl (presto se to hrat dalo) posleze drnkatko (ok hral jsem smerem dolu a ne nahoru) mno ale co jsem rozhodne neprezil bylo ze z bubnu fungoval jen ovladaci panel .. a na ty sem se tesil nejvic :(

mno nicmene alespon vim ze kytara funguje bez problemu na Rock Band 2 a ten song pack (ac-dc) a pokud muzu hodnotit tak GH je daleko zabavnejssi a songy z nej mi daleko vic sedej.. nutno ale konstatovat ze GHWT je uplne nejlepsi na pc kde jsou jednak bezvadny souboje a jednak uplne jiny songy (sice i tezssi ale o to zabavnejssi).

achjo .. potesi mne nekdo z vas aspon tim ze ma cenu cekat na reklamaci bundlu a ze si nemam kupovat jen GH3/GHWT s kytarou ?

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu