Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Guitar Hero - všechny díly


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 386
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čau kluci chtěl jsem se zeptat jestli je nějakej rozdíl mezi kytarou les paul a explorer(teda kromě toho že je drátová)a docela mne štve že alza ke gh III dává explorer.....díky za odpověď

Jo a ještě sem se chtěl zeptat jestli je nějaký rozdíl když sem právak nebo levak.dá se to někde nastavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super alespon nekdo odpovedel :D jen me stve ze v tom GH III bundlu je dratova kytara mel jsem za to ze tam je bezdratovka,jak je to s tou dratovkou ta je normalka do USB a nepotrebuje baterky a nebo to nezvlada napajet samotne USB a baterky jsou stejne zapotrebi ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super alespon nekdo odpovedel :D jen me stve ze v tom GH III bundlu je dratova kytara mel jsem za to ze tam je bezdratovka,jak je to s tou dratovkou ta je normalka do USB a nepotrebuje baterky a nebo to nezvlada napajet samotne USB a baterky jsou stejne zapotrebi ?

baterky nejsou zapotrebi, jen pichnes do usb podrzis xbox guide button a nabehne ti konzola...... kabel je asi 2.5-3metry dlouhy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co všichni máte proti x-ploreru nebo jak se jmenuje? myslim tu bílou kytaru. Já ji mám a nemužu si na ni stěžovat. Má sice trošku tvrdší ty tlačítka, ale nic na co by se nedalo po 5 písničkách zvyknout :) sice nevypadá tak užasně jako ta černá les paul nebo ta u ghwt, ale duležitý je že na ni jde hrát perfektně :P

btw nevíte přibližný datum vydání GHWT na PC? :) prej někdy v létě ale zajímal by mě přesnej termín

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co všichni máte proti x-ploreru nebo jak se jmenuje? myslim tu bílou kytaru. Já ji mám a nemužu si na ni stěžovat. Má sice trošku tvrdší ty tlačítka, ale nic na co by se nedalo po 5 písničkách zvyknout :) sice nevypadá tak užasně jako ta černá les paul nebo ta u ghwt, ale duležitý je že na ni jde hrát perfektně :P

btw nevíte přibližný datum vydání GHWT na PC? :) prej někdy v létě ale zajímal by mě přesnej termín

Hele promin ale nechci te zkamat ale co ja vim tak na PC asi nevyjde nikdy.....

Hele a má ta kytara x-plorer taky ty nějaky naklanecí efekty jako lep paul??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele promin ale nechci te zkamat ale co ja vim tak na PC asi nevyjde nikdy.....

Hele a má ta kytara x-plorer taky ty nějaky naklanecí efekty jako lep paul??

jistě..star power aktivuješ tim že nakloníš kytaru o 90°

jinak http://www.gamesport.cz/hn-4040.html tady jsem čet o tom že to už portujou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jistě..star power aktivuješ tim že nakloníš kytaru o 90°

jinak http://www.gamesport.cz/hn-4040.html tady jsem čet o tom že to už portujou...

ja teda nevim ale co jsem slysel tak portovat se nebude protoze na PC to pro ne nema proste vyznam a penize se jim z PC verze vubec nevrati,nebylo to nahodou psany na aprila :)

BTW prijde mi dost podezrely ze by to delali rovnou na macintoshe :D

proste divny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak zase podle mě předchozí díl na PC měl velkej úspěch... jen u nás na intru kam jsem to donesl to hraje dalších 5 lidí a některý si to budou i kupovat :D a podle mě i v Americe to musí mít úspěch...jen videa na youtube jsou toho plný

navíc je toho plnej net..koukej http://www.google.cz/search?hl=cs&q=Guitar+Hero+World+tour+pc&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=&aq=f&oq= :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady vám sepíšu něco o X-Ploreru:

Podpora : Zatím všechny díly Guitar Hero i Rockbandu (Plus na PC FoF)

Hratelnost : 4/5 Je skvělá, někdo má tvrdší tlačítka, mě například vrže zelené tlačítko :D

Drát : Dostatečne dlouhý mě nepřekáží

Naklánění : Ano (Aktivace Star Power atd.)

Podpora PC : Ano

Strum bar : Skvělé

Whammy Bar : Skvělé

Vzhled : 5/5 - Mě skvěle padne do rukou, i se mi líbí

Vysvětlení podpory PC :

Stíhněte si hru FoFiX -> http://code.google.com/p/fofix/

Zaregistrujte se na fóru o Frets on Fire -> http://www.fretsonfire.net/forums/ (není reklama ne?)

Stahujte songy, módy a vše další pro FoFiX a hrajte naplno s kytarou X-Plorer

Pokud vám PC nerozpozná kytaru stáhněte si z Mrkvosoftu software... hledal jsem odkaz, ale nenašel jsem ho, tak jsem to pro vás nahrál na edisk.cz

http://www.edisk.cz/stahni/58993/Xbox360_32Eng.exe_17.93MB.html

Sám hraju FoFiX na PC s kytarou X-plorer a je to bomba, + Máte víc songů než na Xko... Maximálně jedinej bug - někdy se mi to trošku trhne, ale to se dá přežít

Verdikt:9/10 - Výborné + Poměr Cena Výkon 10/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě zas vrže modrý tlačítko :D občas se v půli mírně zasekne, ale stává se to minimálně :D přesne tak, ta kytara je vynikající a nevim proč o ní takhle někteří mluví když se liší jen vzhledem...a k FoFix..puvodni verze se mi líbila možná víc..je to dobrý ale nepřišel jsem na to jak si zapnout nějakej song xDD a hlavně sice tam je víc songů, ale na gh jsou vymakaný, že hraješ fakt kdy máš a hlavně na kytaru...takhle jsem hrál třeba intro Linkin Park- In The End a ono se hraje na piáno, nebo kde hrály housle jsem hrál na kytaru...divný prostě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě zas vrže modrý tlačítko :D občas se v půli mírně zasekne, ale stává se to minimálně :D přesne tak, ta kytara je vynikající a nevim proč o ní takhle někteří mluví když se liší jen vzhledem...a k FoFix..puvodni verze se mi líbila možná víc..je to dobrý ale nepřišel jsem na to jak si zapnout nějakej song xDD a hlavně sice tam je víc songů, ale na gh jsou vymakaný, že hraješ fakt kdy máš a hlavně na kytaru...takhle jsem hrál třeba intro Linkin Park- In The End a ono se hraje na piáno, nebo kde hrály housle jsem hrál na kytaru...divný prostě

songy v FoFiX - musíš si vytvořit složku songs ve složce FoFiX a tam je nastrkat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu