Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Guitar Hero - všechny díly


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 386
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

omg, alza ma posledni dva kusy GH III s kytarou a cena vylezla proklate vysoko, pak je tam ale jedna vec kterou nechapu jsou tam dve stejne polozky pricemz jedna je asi o cca 200 levnejsi nez ta druha takze fakt nevim kazdopadne cekam nebo spis doufam ze cena pujde zase dolu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg, alza ma posledni dva kusy GH III s kytarou a cena vylezla proklate vysoko, pak je tam ale jedna vec kterou nechapu jsou tam dve stejne polozky pricemz jedna je asi o cca 200 levnejsi nez ta druha takze fakt nevim kazdopadne cekam nebo spis doufam ze cena pujde zase dolu

:roll::roll::roll::roll::roll:jj taky jsem se koukal,naštval sem se jako *****.......ja du do GH II.....jinak jedna je rozbalená a ta druhá je nová tak proto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych mohl zpívat stačí mi toto? -> http://www.playcentrum.cz/se-communicator-headset-xbox-360-371502.htm

radši bych věděl odpověd na dotaz výše, ale stačí třeba mikráky od lips?

nebo tedy stačí toto? - > http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140000000000NQV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to ono jak si postoval mam dost podobnej proste se to prdne do ovladače, ale "zpívat" se teda neodvážim :cheesygrin:

h u kamose jsem donesl kytaru a GH a nejdriv von zpival pak ja... a pak sem zkusil hrat i zpivat zaroven :D ale pokud neznas slova tak se moc nechytas protoze, bud zapomenes hrat na kytaru, nebo zapomenes zpivat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám menší dotaz,ráno když jsme hráli s En3mYm spolu tak všechno v pohodě,hráli jsme,kecali, ale po cca hodině hraní mi nějak vypadnul mikrofon a od tý doby pokaždý když se ho pokusim zapojit tak začne guide tlačítko na kyteře blikat dokola a ovladač se odpojí a nepipojí se do tý doby než mikrofon z něj zase vytáhnu (neni to tedy jen u týhle hry ale u všechn samozřejmě) neví někdo čim by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám menší dotaz,ráno když jsme hráli s En3mYm spolu tak všechno v pohodě,hráli jsme,kecali, ale po cca hodině hraní mi nějak vypadnul mikrofon a od tý doby pokaždý když se ho pokusim zapojit tak začne guide tlačítko na kyteře blikat dokola a ovladač se odpojí a nepipojí se do tý doby než mikrofon z něj zase vytáhnu (neni to tedy jen u týhle hry ale u všechn samozřejmě) neví někdo čim by to mohlo být?

slaba baterie :D

me to taky dela chvili se to toci blika to dokola a pak zase v pohode ale vydrzi mi baterky tak na dalsi pul hodky az jednu hodku vic ani muk

headset uz to asi neutahne takze to radeji odpoji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slaba baterie :D

me to taky dela chvili se to toci blika to dokola a pak zase v pohode ale vydrzi mi baterky tak na dalsi pul hodky az jednu hodku vic ani muk

headset uz to asi neutahne takze to radeji odpoji

to ne když jsou slabý baterky tak blikaj střídavě světla naproti sobě,tady ty světla ale furt blikali dokola (a nahrál jsem na ty baterky pak dalších 6 hodin aspon) a zkoušel jsem samozřejmě i jiný baterky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre vedet, po zdrazeni GH III asi taky sahnu po GH II , pokud se nemylim je tam take X-Plorer ze ?

JoJo přesně tak je tam x-plorer.....ta cena GH III je dost vysoka.Jinak bejt váma kdo chce GH II za 800 tak at neleni a koupi co nejdriv protože jak už jsem tady psal....v nedeli sem koukal na alzu na samotnou kytaru za 355,- a druhej den v pondeli ji nemeli........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau v úterý mne přišlo z alzy GH II s kytarou za cca 800kč a je to mrte v pohodě....kdo neví jaký guitar hero koupit tak gh 2 je dobrá volba....

Caw hele dost totiz uvazuju nad tim ze si koupit GH WT ale jak tak koukam GH2 je o dost lacinejsi a cetl jsem ze ta kejtra co je ke GH2 je kompatibilni se vsema ostatnima GH co vysly je to pravda ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caw hele dost totiz uvazuju nad tim ze si koupit GH WT ale jak tak koukam GH2 je o dost lacinejsi a cetl jsem ze ta kejtra co je ke GH2 je kompatibilni se vsema ostatnima GH co vysly je to pravda ?

Jo je to pravda dokonce je i kompaktibilni s rock band 1,2.já mám teda gh2 a ghwt a ještě si stahuju gh3....takže kdo si chce koupit guitar hero a ma flashlej xbox tak ať si koupi z alzy.cz za 800kč guitar hero II i S kytarou a ostatní hry si dostahuje.....thnx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to pravda dokonce je i kompaktibilni s rock band 1,2.já mám teda gh2 a ghwt a ještě si stahuju gh3....takže kdo si chce koupit guitar hero a ma flashlej xbox tak ať si koupi z alzy.cz za 800kč guitar hero II i S kytarou a ostatní hry si dostahuje.....thnx

Kompletní oficiální compatibility list je tady:

http://cdn.guitarhero.com/ghhub/GHWT_compatibility.pdf

Osobně a subjektivně (jsem majitelem kytar X-Plorer a GHWT, zkoušel jsem Les Paul a RB2) se mi nejlépe hraje na GHWT. Takže já doporučuji si raději připlatit a koupit tuto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu