Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Guitar Hero - všechny díly


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 386
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No jestli je to mikrofon k xboxu(nemůžu se kouknout sem na mobilu) tak ti sním gh půjde ale lips nee....jo a já gh zatim hraju na originálním microsoft headsetu,na aukru ho seženes kolem 150kč a je v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi na alze jsme našel tuhle kytaru ,vůbec se v tom nevyznám ,tak poradte někdo kdo se v tom vyznáte ,co všechno si s tím zahraju jako mám namysli které díly GH popř. Rock Band....dík

http://www.alza.cz/bezdratova-kytara-pro-hru-guitar-hero-d115161.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi na alze jsme našel tuhle kytaru ,vůbec se v tom nevyznám ,tak poradte někdo kdo se v tom vyznáte ,co všechno si s tím zahraju jako mám namysli které díly GH popř. Rock Band....dík

http://www.alza.cz/bezdratova-kytara-pro-hru-guitar-hero-d115161.htm

Je to žhavá novinka, kytara je z Guitar Hero 4 World Tour tudíž by měla mít slider, podporuje všechny možný díly guitar hero i rock band. Sám jsem si jí už objednal a podle mně tam dlouho nebudou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to žhavá novinka, kytara je z Guitar Hero 4 World Tour tudíž by měla mít slider, podporuje všechny možný díly guitar hero i rock band. Sám jsem si jí už objednal a podle mně tam dlouho nebudou

taky sem ji dnes v 21:00 objednal..

v jiném topicu zde na foru je možno zjistit že ve čtvrtek prý budou a bude jich 45 kusů takže lidi nemarněte čas a berte to po dvou kusech :D

edit: dnes prisel mail ze neni jiste ze budou vcas, a ze mam napsat jak dlouho sem ochotny cekat, ze jinak objednavku kytary(jako moji objednavku) zrusi.. rekl sem jim ze budu cekat dokud ji nedostanou :D

Stoji to tam takhle :

Vážený zákazníku, ani přibližný termín dodání není potvrzen. Pro urychlení doporučujeme vybrat jiný skladový produkt. Prosím napište, jak dlouho chcete na zboží čekat, jinak bude zakázka zrušena. Až bude zboží skladem, budeme Vás informovat. Děkujeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, před týdnem jsem si tu kytaru z alzy objednal a dneska mi přišel tenhle mail :cry: :

Dobrý den,

vybraný produkt již bohužel nejsme schopni dodat. Pokud máte zájem o obdobné zboží, prosím vytvořte si novou objednávku. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

V případě Vašich dalších dotazů se na mne neváhejte obrátit.

S přáním hezkého dne

Pavel Lenhart

podpora obchodního oddělení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem si objednal tady http://www.vltava2000.cz/tambazaar/goods-23231-318-akce-guitar-hero-the-official-wired-controller-x360.html cena je docela košér :) kdžtak zítra/pozítří podám info jak to dopadlo .............
tady si budu objednavat taky:D tak urco napis jak to dopadlo:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky plánuju po neúspěchu s Alzou. Je to skvělá cena, bohužel drátová, ale to tolik neva. Škoda, že nemají tolik nabídek na tu kytaru z GH 3.
sakris,doufam ze jich maj dost skladem:Djelikoz si budu jeste par tejdnu muset pockat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo no, stačila by i ta z GH3, škoda, že jsem to propásl, jak byla v nabídce. Ale myslím, že je otázkou času, než se to něke zase objeví, i z té čtverky. Je o ně totiž všude enormní zájem, všude je to prakticky hned vyprodané ... jak tak sleduju obchody, tak i aukro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasný, ale to už bude jiný produkt. Ne tahle kytara

Uvidíme, no :-)

Každopádně se mi to nezdálo, ta cena té kytary z GHWT, protože na oficiálních stránkách red octane stojí 60 dolarů, což je 1200,- .. takže nevěřím tomu, že by tady prodávali za 500 tu samou kytaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu