Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Guitar Hero - všechny díly


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 386
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kde jsi viděl za 4 999,- Kč?? Viděl jsem jen na xzone.cz a tam je o něco dražší - asi 5 200,- Kč a není to konečná cena. Kdyby jsi byl tak hodnej a poslal mi odkaz, thanks tě nemine :wohow:

stačí hledat ;)

http://www.zbozi.cz/?sId=OuDiMQzCo-pj&q=Guitar+hero+world+tour+x360&maxStockAvailability=-1&atDepotOnlyFlag=0&stars=-1&createTime=&credibility=&r=hint&itemType=new&r=hint&order=cheapest&minPrice=&maxPrice=&oldRegion=&region=&expanded=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marwa:dikec

Hele tak sem najel na oficialni stranky Guitar Hero World Tour tak sem se mrknul jaky tam budou songy a docela me prekvapilo ze chybi napriklad AC/DC nebo Kiss,Iron Maiden atd...to je docela skoda nemyslite?:( nebo se snad budou moc stahovat pisnicky xbox live?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to hrál:

-s ovladačem si nezahrajete

-funguje to s headsetem ale ten zpěv.....:cheesygrin:

-kytara z trojky funguje ,jak v modu solovka tak i basa (ale samo tam chyběj specialní tlačítka)

-jinak je to celkem mazec ...Bon Jovi...Nirvana.... ,láka mě import MIDI souborů ale ten prý půjde jen na PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm písničkám - nechtěli tam dávat písničky co už v GH byli a že jich bylo spousta... Celkově ta hudba v GH World Tour omládla - je tam hodně současných interpretů + pár těch starších... Mě se celkem ten tracklist líbí a možnost stahovat z live bude 100%, vem si kolik bylo jen u GH 3 stažitelných kousků... :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím napište někdo jaké to je. četl jsem, že ještě horší než GH3, že ta tvorba písniček zní pak jako vyzvánění na mobil-ty staré. Jaká je tam třeba ta kariéra nebo tak? a co jsou tam za možnosti všechno? Myslíte, že je to dostatečně zábavné abych si koupil originálku s kytarou? :) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já co jsem četl preview, tak to vypadlo dobře, jen trošku měli výhrady k nástrojům.. Pokud máš někde odkaz na zdroj, tak to sem prosím postni, protože by mě opravdu zajímalo co je na tom tak špatného a k čemu měli výhrady, mám hru předobjednanou a nerad bych vyhodil peníze za špatnou hru. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já co jsem četl preview, tak to vypadlo dobře, jen trošku měli výhrady k nástrojům.. Pokud máš někde odkaz na zdroj, tak to sem prosím postni, protože by mě opravdu zajímalo co je na tom tak špatného a k čemu měli výhrady, mám hru předobjednanou a nerad bych vyhodil peníze za špatnou hru. díky

koukni sem tady je recenze hry,kytary i bubnů bohužel vše v angličtině

http://xbox360.ign.com/objects/142/14272823.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Půjde - GH IV je kompatibilní se všemi GH i s Rock Band... Na xbox už to je, na ps3 mají nějakou softowou chybu, ale plánují to vyřešit.. BTW - někde to tu už je, myslím, že jsem to psal hned v prvním postu:?

EDIT: Ta recenze mě pěkně zklamala, nevím jestli tomu věřit nebo ne a popřípadě jestli se rozhodnou pro Guitar Hero 4 a nebo Rock Band 2...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak já chci jenom kytaru, takže by pro mě bylo asi lepší GH říkáš? Ale zase jestli má být GH 4 nic moc :( no je to těžké...co nejvíce vyčetli GH4 v té recenzi, číst se mi to nechce a už si to nepamatuju, díky

no pokud chceš jenom kytaru tak určitě GH 4 rock band vychází jen full kit no a pokud by tě nebavila hra tak si můžeš přece jenom ten rock band stáhnout nebo koupit a hrát to na gh kytaře

jinak recenze kytary z GH 4 na ign 8.9 ale radši bych počkal na recenzi na tiscali.games nebo na hrej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu