Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Guitar Hero - všechny díly


xDante1986

Recommended Posts

ja sem svuj problem vyresil jednoduse: Predobjednal sem si GH4 komplet se vsema nastrojema a uz si jen stahnu RB1 a RB2. Me je jedno jestli budu mit nastroje RB nebo GH, ale uz mam kytaru z GH3 a sem s ni moc spokojenej, tak snad to s tema nastrojema nebude tak spatny.

Stejne mam radsi GH nez RB...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 386
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dnes jsem četl recenzi na jednom ze zahraičních serverů a GHIV: World Tour dostalo 89%, což není vůbec špatnej výsledek!!!

Rock Band 2 skončil s otrošku lepším výsledkem a to 91%.. Podle mě je to celkem zanedbatelny, tudíž pořizuju GH IV, ktery nebude tak těžky v Evropě a v ČR sehnat!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím napište někdo jaké to je. četl jsem, že ještě horší než GH3, že ta tvorba písniček zní pak jako vyzvánění na mobil-ty staré........

nevím jak si na to přišel.. sami interpreti pro vývojáře nahráli kytarový a bubnový sóla takže to bude lepší než u GH 3, kde mě to vyhovovalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Konečně se distributor rozhodl vypustit hru i v ČR a tak mám konečně celý balík doma - zatím můžu říct, že jsem hodně spokojenej.. Kytara, mikrofon i bubny šlapou jak hodinky, jediny z čeho mám strach je, že bubny po čase ztratí částečně svoji citlivost, ale snad tomu tak nebude!! Kdyby náhodou měl někdo chuť zahrát, tak dejte hned vědět!! You ROCK!!!

EDIT: Tak po dni intenzivního hraní mi u bicích odešel červený buben, zatím to řeším s prodejcem a snad mi to uznají jako reklamační vadu. Jen doufám, že mi to užnají a u dalších se to už nebude opakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem ti na tu zprávu odpovídal... Ale pokud ji nemáš, tak to vypadá dobře a buben mi vymění za nový. Bohužel musím poslat celý balík zpět, ale co už.. Ptal jsi se, jestli bych GH: World Tour kupoval znova - za sebe můžu říct, že 100%.. Je to super hra i v singlu a pokud někdy doma děláš nějaké párty, tak si užiješ kopu srandy.:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marwa: Zprava mi prave neprisla.. ja co jsem cetl, tak ted uz je nejaka nova serie, ktera nema ten povrch cinelu vroubkovany, ale uz je hladky.. a ty by snad mely byt ok..

Jaky mas povrch cinelu? Ten texturovany (vroubkovany) nebo uz ten hladky? Ja jsem si je koupil prave dnes, tak mozna jiz o vikendu napisi, ze je mam rozbity take :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem teď četl, že jsou kompatibilní s RockBand2, ale nevím jak s GH: World Tour... Každopádně u Guitar Hero se dá použít i standartní mikrák co je originál k xboxu..

teoreticky i tedy jakýkoliv 2,5mm jack mikrofon + sluchátko ....ne? :D

jinak Lips mikráky mám a pro Rock Band2 má vyjít patch aby fungovali :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marwa: ja vim, ale podle tech cinelu se pozna stara/nova serie.. pokud mas zcela jemne cinely, mel by si mit novou serii.. ackoli ani ta neni dokonala a cinely trosku zlobi, ale to se da spravit kusem izolepy, co jsem pochopil..

u te stare serie prave zlobil predevsim cerveny buben..

aspon to je to malo, co jsem vycetl.. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak je to u nás, ale na eBay je jich mraky... U nás v obchodech jsem viděl jen kytary a ostatní nástroje u her!!

Ještě k těm problémům s bubnama - dneska jsem se nasral, že nebudu čekat na reklamaci a bubny jsem rozdělal.. Nestačil jsme žasnout jak je to uvnitř jednoduchy :wohow:, ale abych přešel k věci - všiml jsem si, že výrobci s výrobou tak spěchali, že připájeli i neodizolované dráty, takže jsem to musel přepájet a bubny už teď fungují. Takže jestli měl nebo má někdo stejný problém jako já (nefunkčnost jednoho z bubnů po nějaké době hraní), tak za tím můžete hledat tohle. Kdyby s tím někdo potřeboval poradit tak se stačí jen ozvat, je to fakt jednoduchý zásah a zbytečně čekat na reklamaci několik dní nebo i týdnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krystof94: Určitě by to tak šlo, já to tak dělám... Sice mezi kytarou z GH3 a z GH4 je menší rozdíl, ale na funkčnosti to nějak nebírá. V zahraničí dělají i set kdy k bundlu GH4 přidávají zadarmo další kytaru, ale u nás se toho asi nedočkáme :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu