Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vaše auto/přibližovadlo


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 226
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous
kdyby sis radsi setril na poradny auto a nevrazel penize do srotu....

To je mi proboha nazor :roll: Tomu se rika renovace voe, ale ty tomu nemuzes rozumet. Co je podle tebe poradny auto? Octavie? Tady nekdo asi hodne rozumi autum :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Tak sem si koupil ty novy blikace na Forda - original England, nemontovany, za 3000,-

Já mít takový auto tak si obrousím rezavý místa a zatmelím je a pak nastříkám.Jinak máš parádní CAR.Za chvíli to bude mít cenu.

Myslis to vazne nebo ironicky? V dnesnim svete plnym dmnce to neni jisty. Jinak kastle pude na komplet vyvareni a zatmeleni, proste komplet spravit a taky novej lak a motor. Jo a diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
renovace myslim ze mam rozhodne vetsi skusenosti s renovasi ale s veterany s auty co maj uroven ne s vraky.... chlapecku chapes? to tvoje auto nema skoro zadnou historickou hodnotu...

V 16 mas zkusenosti jo? :D:D Tos me pobavil, proste dmnce. Promin, ale co se podle tebe renovuje? Nejdriv si zisti naky info o Ford Cortine vseobecne pak neco rikej :roll: Samozrejme ze to neni Mustang nebo Charger, ale je to veteran a ja neznam jedinyho cloveka kterej by o tom mluvil jako ty. Ja vim ze tvoje Ferrari a Skyline sou lepsi, ale musis taky brat ohled na nas normalni smrtelniky :oops:

hmm ja no vlastne tata koupi auto triumph spitfire z 1. serie v cerny dovezou nam ho z nemecka

njn, zazobanej papá mi kupi auto za ctvrt mega a ja na nej ani nehrabnu a hned budu machrovat, tak to bych kamo nechtel ani omylem :roll: Radsi si sezenu to co mam a budu na tom makat tohle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok na renovaci nam do 3 tydnu dorazi triumph spitfire jak jsem tu uz psal a mimo to uz sme nejake ty veterany opravily jako alfa romeo spder, a par tech brouku ale tady jde o to samozrejme ty auta nerenovuju sam je to muj taty a strejdy konicek stejne jako modely letadel lodi a aut ja sem na tomhle vyrustal... takze si nemysli ze kdyz mas podle me vrak tak si nejlepsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
ok na renovaci nam do 3 tydnu dorazi triumph spitfire jak jsem tu uz psal a mimo to uz sme nejake ty veterany opravily jako alfa romeo spder, a par tech brouku ale tady jde o to samozrejme ty auta nerenovuju sam je to muj taty a strejdy konicek stejne jako modely letadel lodi a aut ja sem na tomhle vyrustal... takze si nemysli ze kdyz mas podle me vrak tak si nejlepsi...

Tak toe ale skutecne jenom podle tebe, neboj. Ja se tady nechci hadat vo tom kdo ma lepsi auto a kdo ne, ja vim ze to moje bude vypadat pekne az bude hotovy a bude silny, Spitfire vubec neznam ale vypada hodne zajmave tak nevim co resis....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
nevim ale jestli si ta houzvicka co je na te posledni fotce o prena o to tve faro tak to nebude problem...

Jiste, uz se bojim pan Kulturisto :roll:

Je to 1974. Jinak nevim vo co ti de, co furt resis, se chces vytahnout nebo co? Me uz ty hadky zacinaj uvavovat, uz me to nebavi. Kazdej at se venuje svymu autu a nevopruzuje toho druhyho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu