Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vaše auto/přibližovadlo


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 226
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous
no kulturista ne ale po fizicke strance mam prece jenom naskok namerim 180cm a nemam 65kg a nozicky a rucicky jako spejlicky

Ale tady vubec nejde o to kdo jak vypada, ja mam zase 190 a co? Jesli te to bavi kerovat tak prosim, ale ja koncim, me to neba :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.MaTy nechci nic rikat ale jedinej kdo tady pusobi namyslenym dojmem si ty..

nepripada to ani omalem jen primatorovi takovi to zazobanstvi ale i me..vytahujes se tady s tim jak ja nevim co..kecas tu picoviny ze je to sracka auto pritom podle me tomu primator rozumi opravdu vic jak ty..bohuzel kazdej nema na to aby mu taticek poridil auto za 200tisic..ty na to bohuzel (pro tebe bohudik) taticka mas..my treba ne..neznamena ze budes mit tamhle pekny auto drahy ze budes neco vic..promin ale muzes bejt x krat vetsi sra*ka nez kluk s blbou skodovkou ;) jestli te to zajima tak ja treba budu mit hovno..a vis proc?? pac nemam cas chodit na brigadu prachy nemam a moji rodice taky ne..zacnes tedka do me kecat ze jsem debil atd ze nebudu mit zadny auto atd?? uz se tu uklidni a nemachruj tu.. nemysli to spatne ale opravdu se nad sebou zamysli..posli sem teda svoji fotku at vidime jak moc se te mame bat a.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nejhorsi je chodit s kolecky to se skoro neda... je tak jako damsky lodicky

jezdim na heelyskach rok..a opravdu se mi to jak podpadky nezda..zalezi na tom jestli mas megakolca nebo klasiky..

jinak MALCOLME. porid nejaky s grindem..bez jsou na hovno..;) vsak si videl to moje videiko ne?? GRIND IS SUPER!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na klasickych no grind botkach to neni moc sranda co tam muzes delat??one foot,x,a takovy ty trapny tricky.::) otocky atd..:) jinak tady je videiko..upozornuji ze je delane narychlo!!vsechno to bylo splacany za 2 hodinky..+nahravani tak 30minut.. takze opravdu to enni promakany navic jsem to delal v programku ve kterym sjem rpedtim jeste nikdy nedelal takze neni to nic skvelyho..ale tak aspon neco..: (jinak tedka delame s lidma z Prahy dalsi videiko..tak doufam ze brzo neco ejste natocime a pak by to mohlo byt ale je to nataceny jen fotakem nemme kameru:( )

http://youtube.com/watch?v=PVu_022NS08

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam nekdo napsal ze to video videl driv :lol: to potesi :wink: a jinak prave ja bych klidne sel do grindovych bot kdyby se mi nejake libily :? zatim se mi libi

akorat ty stare Rave (a ty uz ma kamos) nebo ty nove Torch (ty uz ma taky kamos) :D takze nemam moc na vyber a opakovat se mi teda zrovna nechce :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg opakovat to neni o opakovani :D ja mam ravky..ale radeji ybch nea..kdybys chtel tak bych ti je za nejakou slusnou cenu prodal klidne??jsou v dobrym stavu..a ja bych si pak poridil ty nea..a nepochopil jsem to s tim nekdo napsal ze to video videl driv..to potesi.. to jsem nepochopil..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu