Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hra nejde nainstalovat na HDD ale hrát jde...


jakubgaluszka

Otázka

Ahoj mám problém...

Mám tu Borderlands které můžu normálně hrát ale když to instaluju tak se to sekne na 35%(vždy)

To samý AS Relevetions vypálil jsem to na dvě dvd(lehce škráblé) jeden se sekne na 42% a druhý 39%

Vždy to napíše že disk je nečitelný...

asi den zpět mi to v průběhu hraní AS napsalo že disk je nečitelný a hodilo mě to do DB...

ale borderlands hraju v pohodě...

proč když Borderlans jde normálně hrát,proč nejde nainstalovat?

Je tohle problém DVD(lehké škrábanečky) nebo mechaniky?...Max payne,fifa,dead island,skyrim atd jdou ok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nějaká část hry není čitelná , je poškrábané to DVDčko ?

Třeba furt hraješ tu část která je čitelná a zrovna ta která nejde nainstalovat je na těch 35% a zároveň ses eště do té části nedostal .

Nejsu expert přes IT ale toto mě napadá :D

Zkus zajít do nějakého obchodu kde maj čističku DVD kde ti to vybrousí a bude to jako nové .. Se mi zdá že to maj u kobzahry.cz ( třeba to máš poblíž )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
je to vypálením na nekvalitní dvd a tím,že jsou poškrábané, to že hra jede je způsobeno tím, že zatím nemusela čist z poškozených částí

DVD je verbatim :roll:,vypálil jsem na ně už přes 100 her určitě...

A borderlands jsem před hodinou dohrál bez problémů...

Nejdou mi nainstalova jen tyto+batman(který jde taky bez problémů hrát...)

S tou částí že to je škráblé máš pravdu...vypálím to na nové až koupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mě nejde instalovat třeba Spiderman ale myslim že to bude špatně vypálený, nešla mi takhle ani forza4. Vypálil sem znova a několikrát přejel v ABGX a nakonec šla ale toho spidermana už vypalovat znova nechci hlavně že běží :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Xbox mám starší revize před falconem myslím...ale nemyslím si že by odcházel laser...těžko by to dělalo jen u těhle her a ostatní šli ok.(+ mechanika je asi rok stará)

EDIT:

Tak jsem vyčistil laser(ještě než si napsal :))...assassin se asi na třetí pokus chytl a nainstaloval,a teď se načítá normálně....borderlands stále nejde nainstalovat ale tak to mám už pomalu dva roky a je tam docela dost malých škrábanců...assassin teď jde ok

zkusím borderlands vypálit zítra a uvidím

čili?...

spojení zaprášeného laseru a poškrábaných dvd?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
vypadá to tak, ještě můžes zkusit laser trošku poštelovat stačí na laseru pootočit levý trimr tak o milimetr doleva a podle mne už nebude problém

Až budu mít čas tak koupím DVD a zkusím vypálit nějakou novou hru a když půjde ok

tak je to dvd borderlands prostě poškozený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu