Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 13


eiza

Recommended Posts

Mam rozehranou sezonu za Slavii a po cca 15ti odhehranejch zapasech mi pri pokusu o hrani dalsiho naskoci hlaska "tento IE server neni dostupny" (nehrahu on-line) pak potvrdim OK a misto Slavie tam je nejaky uplne jiny tym bez nazvu (ve znaku takova zluta sipka) a tim vse konci....xbox se sekne a musim ho na tvrdo vypnout.. :!: zkousel jsem to asi 5x a porad je to stejny.... dela to nekomu taky? Nevite cim by to mohlo byt?

Diky,

P.S. nevim 12ku jsem moc nehral, ale 13tka me fakt bavi :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 180
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mam dotaz, kdyz se chci pripojit na ea sports online (xbox live) chce to nejaky update po mne,jinak se nepripojim,neznici mne to flash? kdyz jsemn off nic to nechce, chci si i stahnout nove soupisky a diky update mam strach, ze flash zmizi?Ma to nekdo odzkousene co to udela?? dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam rozehranou sezonu za Slavii a po cca 15ti odhehranejch zapasech mi pri pokusu o hrani dalsiho naskoci hlaska "tento IE server neni dostupny" (nehrahu on-line) pak potvrdim OK a misto Slavie tam je nejaky uplne jiny tym bez nazvu (ve znaku takova zluta sipka) a tim vse konci....xbox se sekne a musim ho na tvrdo vypnout.. :!: zkousel jsem to asi 5x a porad je to stejny.... dela to nekomu taky? Nevite cim by to mohlo byt?

Diky,

P.S. nevim 12ku jsem moc nehral, ale 13tka me fakt bavi :bash:

To je divny nic takovyho se mi nestalo hraju za dallas mam odehranych tak 10 utkani a zatim vse bezi jak ma tak uvidime ..mozna to mas jen spatne vypaleny ale tezko rict zatim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam rozehranou sezonu za Slavii a po cca 15ti odhehranejch zapasech mi pri pokusu o hrani dalsiho naskoci hlaska "tento IE server neni dostupny" (nehrahu on-line) pak potvrdim OK a misto Slavie tam je nejaky uplne jiny tym bez nazvu (ve znaku takova zluta sipka) a tim vse konci....xbox se sekne a musim ho na tvrdo vypnout.. :!: zkousel jsem to asi 5x a porad je to stejny.... dela to nekomu taky? Nevite cim by to mohlo byt?

Diky,

P.S. nevim 12ku jsem moc nehral, ale 13tka me fakt bavi :bash:

Zkus ten jeden zápas simulovat a uvidíš...

Třeba je to jen nějakej slávistickej bug ;-) Mně to kdysi u NHL 11 problém vyřešilo. Popřípadě stáhni title update. Koukal jsem, že už vyšel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam rozehranou sezonu za Slavii a po cca 15ti odhehranejch zapasech mi pri pokusu o hrani dalsiho naskoci hlaska "tento IE server neni dostupny" (nehrahu on-line) pak potvrdim OK a misto Slavie tam je nejaky uplne jiny tym bez nazvu (ve znaku takova zluta sipka) a tim vse konci....xbox se sekne a musim ho na tvrdo vypnout.. :!: zkousel jsem to asi 5x a porad je to stejny.... dela to nekomu taky? Nevite cim by to mohlo byt?

Diky,

P.S. nevim 12ku jsem moc nehral, ale 13tka me fakt bavi :bash:

NHLko ví, že hraješ za špatný tým. Hehe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz stahnu ted tak uz muzu parit? mam pouze flashlej xbox. ale stale nevim jestli kupovat nebo jen stahnout. chtel bych parit i pres net a stahovat nove soupisky nebo tak. Poradte mam kupovat nebo koupit klic? fungoval by to potom?

...

sry za blby otazky, jsem v tom novej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martysvadla: asi to byl fakt slavistickej bug :D simulace dvou zapasu a vse zase OK, tak ted to snad uz pofrci bez problemu... ;)

kozel97: jak to myslis? Nechapu :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

lemiju: jestli mas flash, tak nevim proc premyslis o koupi originalky....:idea: i flashem muzes na live.... ;) jen je potreba si o tom trosku tady na foru precist.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lemiju: jestli mas flash, tak nevim proc premyslis o koupi originalky....:idea: i flashem muzes na live.... ;) jen je potreba si o tom trosku tady na foru precist.

jj ja vim ze muzu. jenom to neznam s hrama od ea. Ty vecinou kupuju originalky. Vim ze jiny hry normalne smazit jdou. Takze kdyz si dokupim pak klic, tak budu moct smazit i NHL pres Live. A muzu to smazit uz dneska? Pred datem vydani? Tady jsem cetl, ze by se nemelo, ale zas kamosi smazej hry hned jak je sosnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lemiju tak co už máš NHL 13

nooo uz mi prislo, ze si ho muzu vyzvednout, ale zas i stahuju, tak nevim jak se rozhodnout :D zas ten balicek hracu do prosince. Vaham :D kazdopadne dnes vecer budu mit. Bud tak nebo tak, ale kdyz jen sosnu, tak musim dokoupit klic a prvne tady koupit nejaky bodiky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute chcel by som sa opytat po dlhom case som zapol svoj Live ucet uz tam samozrejme nemam gold...ked dam ten update co to po mne chce tak to zacne stahovat a potom napise ze Update failed...Cant process the update. If the problem persist go to www.xbox.com/support....neviete my niekto poradit kde je chyba alebo co s tym? dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na livku jeste asi neni, to jsem nekoukal, ale normalne pust hru a tam dostanes nabidku at vlozis klic, tak das dalsi moznost. Tam pak mas nabidku, abys sis zakoupil klic. Stal me 800 kreditu

Proč tu řešíte online passy ? To už někdo stihl tu hru dohrát a prodat s použitým klíčem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl tu nějaký dotaz ohledně patchování...já osobně jsem to normálně stáhnul, projel přes ABGX360 a vypálil na Verbatimko rychlostí 2,4x...a jede to v pohodě. Nic víc, nic míň. :)

Ahoj takze pokud mam LT 2,0 tak neprojizdet pres Xbox backup creator jen pres abgx a normal vypalit a bude to v pohode ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu