Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 13


eiza

Recommended Posts

VSACAN : NHL 12 je Arcadovka tohle už se podobá realnymu hokeji. Podivej se v telce na zapas kolik prihravek projde kolik je v realite zastavenej protiutoku a zmarenejch sanci. Jak hraci nahazujou do rohu hriste atd tohle EA vychytalo genialne a pro me nejlepsi NHL všech dob. Ty se s prominutim vrat ke hre kde das gola 5x za sebou ze stejneho mista a hraci jsou tupý a bez inteligence. Tyhle lidi co jim to nejde a odsoudí to fakt miluju. Sam sem se trapil jak dat gola. Pak se podivas na zapas a zjistis jak se hraje v realite a promitnes do do gamepadu ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 180
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

koller77

Jestli ti přijde reálné, že ti soupeř "vypíchne" puk tak, že ten pomalu 2x objede celý stadión..., že ti chytne prudkou přihrávku, ke které je zády a to s milimetrovou přesností..., tak se radši vrátím k té své arcadovce...Mimochodem o střílení gólů jsem neřekl ani slovo. Zákroky brankářů a variabilita gólových akcí je to nejlepší, co jsem kdy viděl...Mě vadí jen šíleně přehnaná účinnost toho vypichování...Na zápasy v telce koukám často a věz, že z 10-ti přihrávek jich minimálně 7 dojde tam, kam má...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsacan : Komu není rady tomu není pomoci sorry, je vidět že jsi vubec nepochopil to co jsem ti tím chtěl říci. A hlavně se dost pleteš schválně jsem se na to v cirka 5 zapasech zaměřil a vubec me to tak neprijde. Ale vse je vec nazoru takze si hraj co chces ale NHL 13 je best hokej kterej uz se hraje i jako hokej a ne jako obyc arcada. Nekomu to nemusi sednout to je jasny takze kazdy po svem a kazdy to co mu vyhovuje mej se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tady jsem našel soupisky http://www.operationsports.com/forums/ea-sports-nhl-rosters/575544-nhl-13-sml-rosters-xbox-360-ps3.html . Jen nevím, jak je nahrat. Už jsem tak updatoval nhl 12, ale nemůžu si vzpomnět, jak se to dělalo. Nemá s tím někdo zkušenosti?

Mají tam být změny jako Jágr a spol. viz. http://www.easports.cz/nhl13/clanek/roster-update-je-tady-obsahuje-i-prestupy-do-evropy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsem našel soupisky http://www.operationsports.com/forums/ea-sports-nhl-rosters/575544-nhl-13-sml-rosters-xbox-360-ps3.html . Jen nevím, jak je nahrat. Už jsem tak updatoval nhl 12, ale nemůžu si vzpomnět, jak se to dělalo. Nemá s tím někdo zkušenosti?

Mají tam být změny jako Jágr a spol. viz. http://www.easports.cz/nhl13/clanek/roster-update-je-tady-obsahuje-i-prestupy-do-evropy

Ahoj. Jednou jsem to takle offline dělal na Fifě 11 - našel jsem tady ještě tehdejší návod zní a zkusil to ted s NHL ale bohužel nepovedlo se. Taky bych to dotoho rád nějak dostal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, jsem nováček co se týče online hraní, ale když jsem si pustil online zápas, tak se prostě nemůžu zbavit pocitu, že je tam nějaký "input-lag", trochu to vypadá i jako snížený frame-rate. Ve hře jednoho hráče samozřejmě nic takového nepozoruju... nemáte někdo podobné zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Jednou jsem to takle offline dělal na Fifě 11 - našel jsem tady ještě tehdejší návod zní a zkusil to ted s NHL ale bohužel nepovedlo se. Taky bych to dotoho rád nějak dostal..

Zdarec, našel jsem konečně návod. Sice na NHL 12, ale to snad bude stejný :) O víkendu to zkusím, pokud budeš rychlejší, tak napiš, jestli se povedlo. http://www.ultimatehockey.info/instructions

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj všem :) chci se zeptat, vcera jsem si koupil NHL 13 na xbox, zadal jsem kod online vstupenky a stahl si online pass...GM Conected -kdyz jsem chtel spustit, mi ale psalo, ze nemam opravneni pro pristup do gm... nevim co s tim...hrat online jako najezdy online, bezny online zapas muzu, ale gm conected mi nejde...nemate nejakou fitnu? Díky moc

Nemusi se nekde neco nastavit nebo tak?

Ještě se chci zeptat, chceme s bráchou hrát běznou sezónu v NHL s tím, že on bude hrát za nějaký tým a ja zanějaký tým a zbytek bude počítač...tzn.to same jako bych si rozjel sezonu sam ale s tim, ze to bude hrat i bracha, za jeden tym....a v prubehu sezony si zahrajeme proti sobe..jde to? Vim, ze je v nhl gm connected, ale to je prece jen neco jineho....jde mi o cistou klasickou ligu kde budu ja, ostatni tymy(PC) a jeden tym bude hrat bracha multiplayer...

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

čau nevíte někdo když si aktualizuju soupisky nesmaže mi to já mám upravené výstroje brankářů ptám se proto že je to taky uloženo pod souborem soupiska?

Hodte tu někdo nové soupisky a návod jak nato dík.

Upraveno uživatelem Samopall
stop spam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj, hrajete někdo nhl13 v řežim u Be A Pro? Já si zkusil dát kariéru golmana, dal jsem ho od 15 let, zařadil mi ho správně do juniorky a po idehrané sezoně mě to dalo ještě na jeden rok, což je v pořádku, pak na draft a začly problémy....draft prošel v klidu (Vancouver Canucs), šel jsem do kempu, nechal mě odchytat 4 zápasy (což je první blbost abych chytal vše), pak mi napsal, že nemám šanci v prvním týmu (měl jsem hodnocení 64) a najednou začnu sezonu jako dvojka za Luonchem, odchytám půlku zápasů základní části, což je další blbost, protože jednička i dvojka na farmě má hodnocení lepší než já, takže bych s tam ani nedostal natož na takovou porci zápasů...Po třech letech co se mnou Canucs podepsali smlouvu jsem čekal nějaké vyjednávání o smlově nové, případně výměnu, nebo do volných hráčů...vůbec nic se nestalo a já mám pojračovat v Canucs jako dvojka (už hodnocení 74), ale ani nevidím, jak mám další smlouvu, vlastně vůbec nic....hraji to na úroveň siperstar, kde bych čekal nearkádová pravidla a realitu....

Máte s tím nějaké zkušenosti, jestli se to dá nějak nastavit, aby se to chovalo reálně, nebo je ta hra prostě zprasená? To pomíjím absenci bitek na ledě, dohrávání útočníků po mém zákroku od obránců a pod

Neexistuje nějaký patch, bo update, kde se to dí vyřešit? Tímhle naastavením to Be A Pro ztrácí smysl.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau nevíte někdo když si aktualizuju soupisky nesmaže mi to já mám upravené výstroje brankářů ptám se proto že je to taky uloženo pod souborem soupiska?

Hodte tu někdo nové soupisky a návod jak nato dík.

viz. muj odkaz na tehle strance o dva prispevky nahoru...je tam i navod...jinak ty vystroje by mely byt ok, ptz ty vytvaris dalsi soubor se soupiskama, takze ten stary (ve kterem mas upravene vystroje by mel zustat zachovan)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu