Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

prosím zodpovězte pár otázek...


ingi

Otázka

Zdravím, takže měl bych pár otázek ohledně PSP, uvažuju o koupi ale nevím o něm prakticky žádné informace co se týče funkčnosti atd., chtěl bych koupit psp slim, ale nemám ani tucha o tom jestli mi na tom pojedou iso hry filmy atd., pak už vůbec nevím jak na downgrade takže tímto bych se chtěl zeptat jestli tu není někdo z ostravska kdo by byl schopen mi downgrade udělat (případně i zaplatím) pokud možno mi můžete sdělit i nějaké chytré poznatky proč si jej koupit a proč ne, popřípadě jaký balíček (base,giga atd.) předém díky moc každému za info!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak zaprve se podivej pro zacatecnika za druhe iso jdou i na slim slim je akorat tenci lehci mensi jinak jeste ma lepsi display nez fakt downgrade jde na kazdem fw zatim co je pak potrebujes k tomu druhou osobu kdyz je fw vetsi nez 2.80 aby udelala pandoru parametry jsou snad v nekterych pripadech lepsi nez u ps2 ale jinak skoro stejne jenze vykon je jaksi mensi a v podstate filmy jdou uplne bez problemu akorat je musis do formatu prevest a jinak to je snad vse co bych ti rekl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu