Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

slim 3.60


fany

Otázka

Zdravim,Jsem uplna lama,potreboval bych zmenit firmware abych si mohl stahovat hry,Nechci chodit do obchodu a platit mu za to,chci se to naucit sam a vubec nevim jak zacit. Mohl by mi nekdo poslat navod

////Do příspěvků na fóru není povoleno vkládat e-mail.Pro komunikaci využijze tento topic,PM nebo ICQ.Děkuji.Jirka71////

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravim,Jsem uplna lama,potreboval bych zmenit firmware abych si mohl stahovat hry,Nechci chodit do obchodu a platit mu za to,chci se to naucit sam a vubec nevim jak zacit. Mohl by mi nekdo poslat navod

////Do příspěvků na fóru není povoleno vkládat e-mail.Pro komunikaci využijze tento topic,PM nebo ICQ.Děkuji.Jirka71////

Chapu, že by jsi to chtěl dělat sám, ale pokud nemáš přístup k dalšímu PSP s custom firmwarem(na kterém můžeš hrát ISO hry), nemůžeš si to sám udělat. Pokud jsi z prahy, můžu ti to já, nebo Anonymous(pokud jsi odjinud muzeme zkusit najit nekoho v tvem okolí) předělat na custom firmware a následně se to můžeš naučit dělat sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu