Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší RPG...?


pokes16

Recommended Posts

sice si asi hráč 3d rpg, já preferuji 2 d grafiku a kvalitu, mezi mé best rpg patří jekékoli FF (to tě nebere ) dále mě byví ys the ark of naphystm , valkirie profile leneth, pokud preferuješ třeba kombinaci strategy/rpg tak je Jean D´arc , final fantasy tactics- war of the lions nebo třeba disgea - Afternoon of darkness (nebo jak se to vlastně píše :D ) a je tu taky hopsačka s prvky rpg - Castlevania dracula X chronicles, ale to už není čísté rpg, je to mix Akce/hopsajda/rpg prostě na psp je rpg požehnaně ale kvalitou neodpovídají nárokům pspčkařům tak sem šťastnej jako blecha když něco pořádného vyjde, dungeon siege je super gamesa a Untold legends I a II taky nejsou k zahození, máme tu rpg třeba blade dancer (to je taky super rpg) monster hunter freedom II je bombová gamesa a gof of war je jen jeden a ten vyjde

Q1 2008 to je asi všecko :) este tu nejmenuju další hry a z psx ale tohle je moje best

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě hraji Jeanne d'Arc a je to SUPER...

takové tahové RPG/strategie atd.... hezký příběh který po 2 hodinách chytne a už nepustí. hraji 3třetí týden tj.cca 22hodin. Docela dlouhá hra.... Trochu mi tam vadí na každém levelu omezený počet tahů na který se musí splnit LEVEL. NU NIC MUSÍ TO TAK BÝT POTOM BY TO BYLO VELA JEDNODUCHÁ HRA.

Jedná zmále her co se povedla!!!

93% hodnocení z mé stránky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu