Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox 360 formát ext hdd zpět na klasické


S.RealD

Otázka

Dobrý den, měl jsem externí disk Samsung 500GB a ten sem naformátoval na xbox formát abych si na něho mohl zakoupit a stahnout hry z marketu. Ted ho chci zpátky ten disk aby mohl klasicky bejt funkční pro PC a né pro XBOX 360. Jenže nevím jak, když ho připojím, nevidím ho což je ochrana microsoftu. Vím o tom jenže jak to mám udělat aby ten ext. disk měl zase původní formát na užívání pro PC? Moc prosím o pomoc. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Klikni pravým tlačítkem na ikonku Tento Počítač a vyber Spravovat. Potom klikni na úložiště; správa disků. Zobrazí se ti všechny disky v počítači. Pokud je disk v pořádku, bude tam také. Po kliknutí pravým tlačítkem na disk můžeš dát formátovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ano, to už mě napadlo dávno, jenže ten disk se tam neukáže. Nevím co s tím :(((

Xbox ten disk normálně vidí ? Xbox při formátování nepoužívá nic zvláštního a disk nijak nemodifikuje, takže po připojení k PC musí být normálně vidět. Pokud není, tak je buď vadný, nebo se někde stala chyba. Vyzkoušej program co ti doporučil eagle88.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A co znamená, že PC ten HDD nevidí? Podle mě ho vidí jako fyzický hardware, tj. ve "správa disků" dole bude, jen nemá Windows kompatibilní oddíl, takže tam není žádné písmenko, to je podle mě to, čemu ty říkáš, že ho PC nevidí. Pak stačí vytvořit nový oddíl na disku a dát mu plnou velikost a máš zase NTFS 500 GB harddisk.

Případně si na něm vytvoř oddíl 20 GB a zbytek a ten menší oddíl naformátuj v xboxu a budeš ho moct používat v xku i v PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo zabírají, na disku je oddíl s formátme souborů FATX, se kterým si normálně PC s Widlema neporadí.

Start -> Ovládací panely -> Nástroje pro správu -> Správa počítače. Tady ten disk uvidíš včetně jednotlivých oddílů na něm. Klikneš na oddíl s FATX a dáš "odstranit", pak ten co tam zbyde dáš "rozšířit" a použiješ kompletní kapacitu disku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu