Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

BAN-poškozený profil ?


sharemans

Otázka

:!: Čau Xkaři.Potřeboval bych poradit od někoho kdo s mím dotazem má nejlépe zkušenost,(pročítám to tady ale takový dotaz jsem tu nenašel)....mám xko dlouho ale až teď mám konečně schopný internet tak bych chtěl zkusit LIVE....Zjistil jsem že mám flag-Failed AP25 Challenge a proto počítám s tím že pravděpodobně dostanu ban ale když jsem do teď byl offline tak je to jedno...jde mi o to jestli se při banu poškodí profil který si vytvořím pro chození na live (chci hrát jen sportovní to ostatní mi stačí offline) (+savy atd..) nebo jestli se poškodí všechny profily(3-do teď offline) (+savy atd...) ?;2. Ten flag by měl jít odstranit když nebyl nikdy online ale nevím jestli to není problém když už byl přehraný několika updaty?A četl jsem že když se to opravuje tak se může stát že XVal vypíše něco ve smyslu že secdata nejsou v pořádku...jestli to někdo umíte řešit s výsledkem Secdata is clean ? :idea::!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu