Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mam problem s PSP


rickoo

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Není to zrovna k tématu, ale poraďte mi prosím....Po pádu PSP na zem mě v mechanice jakoby něco přeskakuje a nechce se mi spustit disk a tím pádem ani ISO!! Jedná se mi hlavně o to jestli když mám PSP flashnutý, jestli mi ho vezmou na záruku! Díky za odpověď.

Tak to mám problém.....koupil jsem to od maníka už flashnutý a nejsem si jistej že to zvládnu! Mám 3,40oe-a! Jak moc je to těžký?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
musis nainstalnout ofiko:(doporucuji 2.71 jde na nem totiz dg asi nejlechci;)

Tak to mám problém.....koupil jsem to od maníka už flashnutý a nejsem si jistej že to zvládnu! Mám 3,40oe-a! Jak moc je to těžký?

Prosím je tu někdo z HK nebo Chrudimi , Pardubic, Čáslavi.....kdo by mě mohl downgradenout a po reklamaci zase flashnout PSP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak to mám problém.....koupil jsem to od maníka už flashnutý a nejsem si jistej že to zvládnu! Mám 3,40oe-a! Jak moc je to těžký?

Prosím je tu někdo z HK nebo Chrudimi , Pardubic, Čáslavi.....kdo by mě mohl downgradenout a po reklamaci zase flashnout PSP?

slim fat? kdyztak napis na pm v chrudimi ny tp slo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Není to zrovna k tématu, ale poraďte mi prosím....Po pádu PSP na zem mě v mechanice jakoby něco přeskakuje a nechce se mi spustit disk a tím pádem ani ISO!! Jedná se mi hlavně o to jestli když mám PSP flashnutý, jestli mi ho vezmou na záruku! Díky za odpověď.

Tak to mám problém.....koupil jsem to od maníka už flashnutý a nejsem si jistej že to zvládnu! Mám 3,40oe-a! Jak moc je to těžký?

poskozeni PSP vlastni chybou se na reklamaci nebere..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu