Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

kvalita obrazu


Prokop1468627077

Otázka

Mám menší problém skoro u všech her, které jsem zatím na Xboxu hrál: nenapadá mě lepší pojmenování, než nestabilita obrazu, hlavně co se týká "hran" a obrysů budov, postav a vůbec všeho možného ve hrách. Třeba ve Forze 4 při úvodní sekvenci před startem závodu "problikávají" obrysy celé zadní části auta. Ve střílečkách se stává to samé hlavně u budov při pohledu z větší dálky..etc. Rovnou říkám že mám hdmi kabel za pár korun. Nějaká jiná možná příčina? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mas hry instalovane na HDD, cize hravas z HDD?

A v celku necakaj od 6 rokov starej konzole, ze bude ako terajsie vykonne PCcka!!! Hry na X360 ajtak nie su ani robene v skutocnom FullHD, to ti iba konzola upscaluje na 1080p, ak to mas tak nastavene. Jednoducho ta grafika v hrach nie je uz ono, ako to bolo na zaciatku predaja X360! Musis pockat na novu generaciu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mas hry instalovane na HDD, cize hravas z HDD?

A v celku necakaj od 6 rokov starej konzole, ze bude ako terajsie vykonne PCcka!!! Hry na X360 ajtak nie su ani robene v skutocnom FullHD, to ti iba konzola upscaluje na 1080p, ak to mas tak nastavene. Jednoducho ta grafika v hrach nie je uz ono, ako to bolo na zaciatku predaja X360! Musis pockat na novu generaciu...

Jasně, jsou to normálně originální hry nainstalované na HDD. Já si myslím, že je někde chyba, když vidím gameplay videa na youtube například, těch samých her a úseků těch her, tak tam ten problém není. Já samozřejmě neočekávám PC grafiku, nejsem ♥♥♥♥♥. Ale přijde mi, že tohle je problém zobrazení..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Forzu 4 jsem nehrál tak nevím ale je fakt že někdy zaznamenám takové podobné veci jak na ps3 hrách,tak na xbox360

nevím jestli ti to dělá pravidelně,a v jaké míře aby se dalo uvažovat o hw chybě?,ale sem tam když se to ukaže u naké budovy, nebo objektu ve hře tak je to uplnně normální protože se

jedná o špatně vymodelování objektu, kdy se překrývají"kříží" dvě vrstvy, pak to dotyčné misto bliká,háže nepřirozenej odlesk atd.....

chyba vývojářu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Forzu 4 jsem nehrál tak nevím ale je fakt že někdy zaznamenám takové podobné veci jak na ps3 hrách,tak na xbox360

nevím jestli ti to dělá pravidelně,a v jaké míře aby se dalo uvažovat o hw chybě?,ale sem tam když se to ukaže u naké budovy, nebo objektu ve hře tak je to uplnně normální protože se

jedná o špatně vymodelování objektu, kdy se překrývají"kříží" dvě vrstvy, pak to dotyčné misto bliká,háže nepřirozenej odlesk atd.....

chyba vývojářu

teď třeba hraju Spec Ops the line, a děje se mi to u všech budov i postav, při vzdálenějším pohledu. tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu